AmRest

Sprzedaż, Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O AmRest

AmRest Holdings SE (AmRest, WSE: EAT) jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks. AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella, która rozwijana jest zarówno przez restauracje zarządzane przez Spółkę, jak i poprzez franczyzę. W 2012 roku do portfolio AmRest dołączyły dwie doskonale prosperujące chińskie marki: Blue Frog i KABB. Obecnie AmRest zarządza blisko 1 450 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracjami z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia 30 tysięcy pracowników AmRest w 14 krajach, poprzez naszą kulturę „Wszystko Jest Możliwe!”, dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nawet na studiach dziennych da się pracować

Pracownica Restauracji
Przykład miejsca umożliwiającego pracowanie i studiowanie dziennie w tym samym czasie :)) Nawet w sklepie nie mogłam tego pogodzić chyba, że wyrabiałam naprawdę mało godzin. Przewaga jest taka, że knajpy są otwarte dłużej niż sklepy. Fajni ludzie sprawiali, że się nie chciało stamtąd wychodzić :) Trudno się przyzwyczaić, że się pachnie jak frytka, ale się da przywyknąć ;) Za godzinę stawki mieli średniawe, ale czego się nie robi żeby zarobić i móc studiować :)))
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Restauracji (Praca)

Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa bardzo rzeczowa. Ja potrzebowałam wtedy pracy jak najszybciej, zależało mi na czasie, bo zrezygnowałam z czegoś innego, chciałam szybko przejść gdzieś indziej. Studiuję, co jest problemem dla wielu pracodawców, ale wiedziałam, że w KFC tak nie jest. Rozmowa była krótka, bardziej bym powiedziała, że to ustalenie podstawowych faktów. Gdzie studiuje, jak będzie z grafikiem to znaczy na kiedy koniecznie potrzebuje wolnego, ile godzin tygodniowo będę mogła wyrabiać, czy mam ważną książeczkę sanepidowską i chęć do pracy. Wymieniliśmy informacje na temat pieniędzy i zasad pracy. Krótko, ale bardzo kompetentnie :)