AmRest

Sprzedaż, Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O AmRest

AmRest Holdings SE (AmRest, WSE: EAT) jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks. AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella, która rozwijana jest zarówno przez restauracje zarządzane przez Spółkę, jak i poprzez franczyzę. W 2012 roku do portfolio AmRest dołączyły dwie doskonale prosperujące chińskie marki: Blue Frog i KABB. Obecnie AmRest zarządza blisko 1 450 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracjami z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia 30 tysięcy pracowników AmRest w 14 krajach, poprzez naszą kulturę „Wszystko Jest Możliwe!”, dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nawet na studiach dziennych da się pracować

Pracownica Restauracji
Przykład miejsca umożliwiającego pracowanie i studiowanie dziennie w tym samym czasie :)) Nawet w sklepie nie mogłam tego pogodzić chyba, że wyrabiałam naprawdę mało godzin. Przewaga jest taka, że knajpy są otwarte dłużej niż sklepy. Fajni ludzie sprawiali, że się nie chciało stamtąd wychodzić :) Trudno się przyzwyczaić, że się pachnie jak frytka, ale się da przywyknąć ;) Za godzinę stawki mieli średniawe, ale czego się nie robi żeby zarobić i móc studiować :)))
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Restauracji (Praca)

Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Praca w KFC to może nie szczyt marzeń, ale jako studentka postanowiłam spróbować dostać się do tej firmy i dorobić sobie trochę do budżetu, dlatego zdecydowałam się na wysłanie CV. Z AmRest zadzwonili do mnie jakieś dwa tygodnie później, więc w miarę szybko i od razu zaprosili na spotkanie w firmie. Co do samej rozmowy to była chyba najdłuższą rozmową rekrutacyjną, na jakiej miałam okazje być. Bardzo dużo pytań, ale przy tym też profesjonalne zachowanie rekrutera. Pytania dotyczyły ogólnie doświadczenia, gdzie wcześniej pracowałam, dlaczego odeszłam z poprzedniej pracy, dlaczego chcę pracować właśnie tutaj. Dodatkowo pytali mnie też jakie jedzenie w KFC lubię najbardziej. Raczej takie standardowe tematy poruszane na rozmowie kwalifikacyjnej, więc zaskoczyło mnie w zasadzie tylko jedno pytanie – czym według mnie powinien cechować się odpowiedzialny pracodawca. Nie do końca wiedziałam, co powiedzieć, ale jakoś z tego wybrnęłam. Ogółem cała rozmowa przebiegła w przyjemnej atmosferze i nie stresowałam się jakoś bardzo.