AmRest

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O AmRest

Burger King, Starbucks, KFC czy Pizza Hut to restauracje należące do jednej firmy, do AmRest. Spółka działa w całej Europie Środkowo-Wschodniej od ponad 20 lat rozwijając sieć w oparciu o współpracę na zasadzie franczyzy oraz typu joint venture. Główna siedziba AmRest zlokalizowana jest we Wrocławiu, skąd codziennie zarządza się prawie 700 restauracjami. Ponad 15 tysięcy pracowników każdego dnia stara się, aby klienci sieci byli zadowoleni z jakości świadczonej przez AmRest.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Nawet na studiach dziennych da się pracować

2017-01-20
Pracownica Restauracji
Przykład miejsca umożliwiającego pracowanie i studiowanie dziennie w tym samym czasie :)) Nawet w sklepie nie mogłam tego pogodzić chyba, że wyrabiałam naprawdę mało godzin. Przewaga jest taka, że knajpy są otwarte dłużej niż sklepy. Fajni ludzie sprawiali, że się nie chciało stamtąd wychodzić :) Trudno się przyzwyczaić, że się pachnie jak frytka, ale się da przywyknąć ;) Za godzinę stawki mieli średniawe, ale czego się nie robi żeby zarobić i móc studiować :)))
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik Restauracji (Praca)

2017-02-12
Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz