AMIC POLSKA

Przemysł / Produkcja, Energetyka / Surowce

O AMIC POLSKA

AMIC POLSKA Sp. z o.o. to firma zarządzająca siecią stacji paliw Lukoil. Przedsiębiorstwo posiada punkty sprzedaży w całej Polsce - działa również na rynku międzynarodowym, obecnie w 23 krajach. Spółka prowadzi wydobycie ropy naftowej w Rosji i jest drugim co do wielkości prywatnym koncernem paliwowym.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca nie jest dla każdego

Obsługa Klienta
Pracowanie na stacji paliw nie jest dla każdego trzeba mieć odpowiednią wytrzymałość według mnie. Momentami fizycznie ciężko, momentami stresująco, momentami ma się dość ciągle rozwalonego grafiku, przy którym pracuje się w dzień i w nocy.

Nie mówię, że to wszystko jest złe bo nie jest, ale jest trudne. Z jednej strony się opłaca bo ma się doświadczenie z pracy z klientem, zarabia się przyzwoicie i można nowych ludzi poznać. Z drugiej to zalezy jaką kto ma sytuację życiową.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik stacji (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Nawet nie wiem czy to można powiedzieć że to była rozmowa kwalifikacyjna. O taka szybka wymiana informacji co ja o sobie mogę powiedzieć i co się chcę dowiedzieć o zasadach pracy. O sobie trzeba było powiedzieć czy się ma doświadczenie w sprzedaży czy się pracowało na kasie czy się zna obsługę komputera i od kiedy można pracować. Ja o pracy się dowiedziałem ile godzin i jak godzinowo to wygląda jak z finansami i jak z innymi dodatkowymi rzeczami. Nie wiem ja to tam oceniam pozytywnie w końcu taka zwykła normalna rozmowa bez wydziwiania.