Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Aluteam Alumeco

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Aluteam Alumeco

Celem Aluteam-Alumeco jest dostarczanie rozwiązań i partnerskiego serwisu dla naszych klientów. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, posiadający jedną z najbogatszych w Europie ofertę metali nieżelaznych, takich jak, aluminium, brąz, miedź, mosiądz możemy służyć konsultacjami, rozwiązaniami logistycznymi i know-how. Jesteśmy gwarantem odpowiednich produktów i dokładnych rozwiązań od samego początku i na czas.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nie jest źle

Anonimowo
Pracuję tu od ponad roku. Oceniam raczej neutralnie z przewagą na plus. Zarabiam stawkę raczej typową dla pozycji i porównywalną z innymi na rynku. Bywają dni, że obowiązków jest naprawdę dużo i czasem pojawia się stres. Pracuje z wieloma młodymi osobami, atmosfera przez to jest bardzo przyjazna i w większości przypadków się dogadujemy. Podoba mi się to, że mogłem popracować jakiś czas za granicą, bo firma to umożliwia. Myślę, że jest to dobra firma, aby zdobyć doświadczenie, sporo osób przychodzi tu na praktyki.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa do Alumeco przebiegła bardzo sprawnie. Byłam tam na drugi dzień po wysłaniu CV. Czekała mnie rozmowa z dwiema miłymi paniami. Czułam się bardzo komfortowo. Musiałam trochę porozmawiać po angielsku. Później zmierzyłam się z testami i zadaniami na logikę. Muszę przyznać, że nie były łatwe i miałam nie za wiele czasu. Ciekawym punktem była rozmowa po angielsku z przedstawicielami firmy z Danii, wszystko miło i kulturalnie. Dobrze wspominam rekrutację, mimo pełnego profesjonalizmu bez dużego stresu, a przez to, że była zróżnicowana, czas się nie dłużył ani przez chwilę.