Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Alior Bank

O Alior Bank

Alior Banki jest polskim bankiem uniwersalnym. Początki jego działalności sięgają 2008 r. Obecnie uznawany jest za jedną z najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych na terenie kraju. Jego głównym akcjonariuszem jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, pozostający pod kontrolą Skarbu Państwa.


Oferta Alior Banku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród usług świadczonych przez instytucję znajdują się, m.in. prowadzenie rachunków bankowych, udzielanie kredytów i pożyczek, doradztwo i pośrednictwo finansowe, działalność maklerska, a także wiele innych. Oprócz standardowej oferty dostępnej w placówkach, bank oferuje również możliwość skorzystania z bankowości mobilnej oraz internetowej.   


Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i elastycznemu podejściu, z usług Alior Banku korzysta już ponad 4 mln klientów, w tym przeszło 180 tys. firm. Obsługiwani są przez ogólnopolską sieć oddziałów, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Aktualnie bank posiada 860 filii, w których zatrudnienie znajduje prawie 9 tys. pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok, ale bez szału

Bankier klienta
Bywało różnie - raz lepiej, raz gorzej, a to z powodu nerwów, jakie generowała czasem ta praca. Ale mimo wszystko warto się tam zatrudnić, dobrze mieć potem w CV nazwę znanego banku. Ja trafiłam do oddziału, w którym pracowali cudowni ludzie, co sprawiło że mimo chwilowych stresów czułam się tam naprawdę dobrze. Co do kwestii finansowych, w Alior Banku zarobki na poziomie podstawowym nie są najwyższe, ale dochodzą do tego premie. Są jasne zasady ich otrzymywania, bez żadnego kombinowania, więc jak się uda osiągnąć odpowiednie wyniki to pensja jest już zadowalająca. Oprócz tego mieli bogaty pakiet socjalny, co też było miłym dodatkiem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

opiekun klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Raczej prosta rekrutacja. Wielkiej filozofii w tym nie było, chociaż pytań zadawali sporo. Ale one były takie dość banalne i można było się ich spodziewać, aplikując na takie stanowisko. Czyli ogółem czy lubię pracę z klientem, jak sobie radzę w trudnych sytuacjach, jakie mam doświadczenie… I takie w tym stylu. Chociaż trwało to wszystko dosyć długo, bo w pewnym momencie zaczęli tak krok po kroku analizować moje CV i dopytywać o wszystko. Ale z odpowiedzią nie miałem problemów, w końcu sam to CV pisałem i wiem, jakie mam doświadczenie i umiejętności. Ogółem to proces rekrutacji do Alior Banku oceniam raczej pozytywnie, choć uważam, że mogli to wszystko załatwić trochę szybciej.