Alior Bank

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Alior Bank

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wśród instytucji finansowych wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Nie jesteśmy typową korporacją, bo wszystkie decyzje biznesowe podejmowane są w Polsce i na co dzień wdrażamy rozwiązania, które sami wypracowaliśmy. Szeroki zakres oferty produktowej zapewnia możliwości rozwoju i wchodzenia w nowe role dla specjalistów z wielu dziedzin biznesu i o różnorodnych profilach wykształcenia. Co nas jednak łączy, to samodzielność, odpowiedzialność za własną pracę, otwartość na wiele zaskakujących sytuacji i myślenie w kategoriach skutecznych biznesowo rozwiązań. W Alior Banku możemy w pełni wykorzystać swoją autonomię w pracy i mamy realne możliwości wpływu na jego działanie.


PRACA W ALIOR BANKU

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Dzięki temu odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.


Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a możliwości pracy obejmują:

 • Contact Center (Infolinia, Telemarketing i in.)
 • Operacje bankowe,
 • Zarządzanie ryzykiem,
 • IT/Rozwój oprogramowania,
 • Rachunkowość i finanse,
 • Windykacja,
 • Audyt i controlling,
 • Biuro Maklerskie,
 • Dział prawny,
 • Marketing i PR,
 • HR/Szkolenia.

W ogólnopolskiej sieci sprzedaży zatrudniamy bankierów specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

CO OFERUJEMY?

Satysfakcja z wykonywanej pracy jest doskonałym źródłem motywacji, jednak mamy świadomość, że równie ważne jest wynagrodzenie dostosowane do poziomu stanowiska i merytoryki pracy. W Alior Banku składa się na nie stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premia, uzależniona od realizacji celów indywidualnych oraz wyników Banku.

Dodatkowo pracownicy Alior Banku mają dostęp do:

 • prywatnej opieki medycznej z pakietem dentystycznym,
 • pakietu ubezpieczeń grupowych,
 • szkoleń biznesowych i interpersonalnych,
 • karty sportowej i zajęć w ramach 10 sekcji sportowych,
 • zniżek na zakupy u wybranych partnerów,
 • pikników rodzinnych i świadczeń dla dzieci pracowników (wyprawka do szkoły, paczki świąteczne, półkolonie w Gdańsku, Krakowie i Warszawie).

TRZY KROKI DO PRACY W ALIOR BANKU

Krok 1: wysłanie zgłoszenia i selekcja aplikacji przez dział HR

Jeżeli wśród naszych ogłoszeń widzisz stanowisko, które Cię interesuje – kliknij przycisk Aplikuj on-line i przyślij swoje zgłoszenie. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań w formularzu aplikacyjnym i załączyć CV.

Jeżeli chcesz pracować w Alior Banku, ale aktualnie nie widzisz oferty, która by odpowiadała Twoim kwalifikacjom – po prostu przyślij swoje CV na adres [email protected]. Przeanalizujemy Twój profil zawodowy i wrócimy do Ciebie, gdy pojawi się odpowiednia oferta. Tylko nie zapomnij dodać klauzuli zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych!

Krok 2: rozmowa telefoniczna lub spotkanie z rekruterem

Jeżeli Twoje doświadczenie okaże się zgodne z wymaganiami dla danego stanowiska, zaprosimy Cię do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej przez telefon, Skype lub podczas spotkania w naszym biurze. Podczas rozmowy ocenimy Twoją motywację, predyspozycje interpersonalne oraz umiejętności, których oczekujemy na danym stanowisku.

Krok 3: spotkanie z przełożonym

W czasie spotkania przełożony oceni Twoją wiedzę merytoryczną, zapyta o dotychczasowe osiągnięcia oraz chęci rozwoju w jego zespole. Jeśli proponowane stanowisko wymaga od nas dodatkowego rozpoznania Twoich umiejętności, sprawdzimy je poprzez testy merytoryczne lub Assessment Centre. Możemy poprosić Cię również o przygotowanie prezentacji na wybrany temat.

Zapraszamy!

Nowe OpinieDodaj

3.4

Bardzo dużo stresu, czyli złego i szkoleń, czyli dobrego

2017-02-03
Bankier Klienta
Opinię mam bardzo wypośrodkowaną z powodu tej mieszanki fajnych i gorszych stron jakie za sobą niosła ta praca. Trudno jest powiedzieć jednoznacznie było źle albo dobrze. Szybciej jeżeli już było w miarę. Najbardziej nawet po pewnym czasie doceniłam szkolenia i wszystko czego nauczyłam się w pracy o obsłudze klienta. Polubiłam się z paroma osobami z oddziału i miło nam się rozmawiało. Na dłuższą metę zaczęły mi przeszkadzać godziny pracy, ta ilość nawarstwiającego się stresu, poczucie, że ciągle powinnam więcej i więcej. Nie dałam rady z takim stanem przy tym wiem o tym, że masa ludzi daje radę. Nie każdy jak widać nadaje się do takiej pracy z klientem.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Bankier ds. Sprzedaży Telefonicznej (Praca)

2017-03-16
Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz