Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Alior Bank

Finanse / Ekonomia

O Alior Bank

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wśród instytucji finansowych wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Nie jesteśmy typową korporacją, bo wszystkie decyzje biznesowe podejmowane są w Polsce i na co dzień wdrażamy rozwiązania, które sami wypracowaliśmy. Szeroki zakres oferty produktowej zapewnia możliwości rozwoju i wchodzenia w nowe role dla specjalistów z wielu dziedzin biznesu i o różnorodnych profilach wykształcenia. Co nas jednak łączy, to samodzielność, odpowiedzialność za własną pracę, otwartość na wiele zaskakujących sytuacji i myślenie w kategoriach skutecznych biznesowo rozwiązań. W Alior Banku możemy w pełni wykorzystać swoją autonomię w pracy i mamy realne możliwości wpływu na jego działanie.


PRACA W ALIOR BANKU

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Dzięki temu odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.


Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a możliwości pracy obejmują:

 • Contact Center (Infolinia, Telemarketing i in.)
 • Operacje bankowe,
 • Zarządzanie ryzykiem,
 • IT/Rozwój oprogramowania,
 • Rachunkowość i finanse,
 • Windykacja,
 • Audyt i controlling,
 • Biuro Maklerskie,
 • Dział prawny,
 • Marketing i PR,
 • HR/Szkolenia.

W ogólnopolskiej sieci sprzedaży zatrudniamy bankierów specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

CO OFERUJEMY?

Satysfakcja z wykonywanej pracy jest doskonałym źródłem motywacji, jednak mamy świadomość, że równie ważne jest wynagrodzenie dostosowane do poziomu stanowiska i merytoryki pracy. W Alior Banku składa się na nie stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premia, uzależniona od realizacji celów indywidualnych oraz wyników Banku.

Dodatkowo pracownicy Alior Banku mają dostęp do:

 • prywatnej opieki medycznej z pakietem dentystycznym,
 • pakietu ubezpieczeń grupowych,
 • szkoleń biznesowych i interpersonalnych,
 • karty sportowej i zajęć w ramach 10 sekcji sportowych,
 • zniżek na zakupy u wybranych partnerów,
 • pikników rodzinnych i świadczeń dla dzieci pracowników (wyprawka do szkoły, paczki świąteczne, półkolonie w Gdańsku, Krakowie i Warszawie).

TRZY KROKI DO PRACY W ALIOR BANKU

Krok 1: wysłanie zgłoszenia i selekcja aplikacji przez dział HR

Jeżeli wśród naszych ogłoszeń widzisz stanowisko, które Cię interesuje – kliknij przycisk Aplikuj on-line i przyślij swoje zgłoszenie. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań w formularzu aplikacyjnym i załączyć CV.

Jeżeli chcesz pracować w Alior Banku, ale aktualnie nie widzisz oferty, która by odpowiadała Twoim kwalifikacjom – po prostu przyślij swoje CV na adres [email protected]. Przeanalizujemy Twój profil zawodowy i wrócimy do Ciebie, gdy pojawi się odpowiednia oferta. Tylko nie zapomnij dodać klauzuli zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych!

Krok 2: rozmowa telefoniczna lub spotkanie z rekruterem

Jeżeli Twoje doświadczenie okaże się zgodne z wymaganiami dla danego stanowiska, zaprosimy Cię do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej przez telefon, Skype lub podczas spotkania w naszym biurze. Podczas rozmowy ocenimy Twoją motywację, predyspozycje interpersonalne oraz umiejętności, których oczekujemy na danym stanowisku.

Krok 3: spotkanie z przełożonym

W czasie spotkania przełożony oceni Twoją wiedzę merytoryczną, zapyta o dotychczasowe osiągnięcia oraz chęci rozwoju w jego zespole. Jeśli proponowane stanowisko wymaga od nas dodatkowego rozpoznania Twoich umiejętności, sprawdzimy je poprzez testy merytoryczne lub Assessment Centre. Możemy poprosić Cię również o przygotowanie prezentacji na wybrany temat.

Zapraszamy!

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok, ale bez szału

Bankier klienta
Bywało różnie - raz lepiej, raz gorzej, a to z powodu nerwów, jakie generowała czasem ta praca. Ale mimo wszystko warto się tam zatrudnić, dobrze mieć potem w CV nazwę znanego banku. Ja trafiłam do oddziału, w którym pracowali cudowni ludzie, co sprawiło że mimo chwilowych stresów czułam się tam naprawdę dobrze. Co do kwestii finansowych, w Alior Banku zarobki na poziomie podstawowym nie są najwyższe, ale dochodzą do tego premie. Są jasne zasady ich otrzymywania, bez żadnego kombinowania, więc jak się uda osiągnąć odpowiednie wyniki to pensja jest już zadowalająca. Oprócz tego mieli bogaty pakiet socjalny, co też było miłym dodatkiem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • System premiowy
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

doradca klienta (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Mam mieszane odczucia co do rekrutacji w Aliorze… Co prawda dostałam tę pracę, ale sama rozmowa kwalifikacyjna średnio mi się podobała. Miała na szczęście tylko jeden etap, więc nie zdążyłam aż tak bardzo się zniechęcić. W siedzibie banku spotkałam się z rekruterką i dyrektorką regionalną. I muszę przyznać, że tak długiej rozmowy to się nie spodziewałam. Obie panie bardzo skrupulatnie analizowały moje CV i po kolei pytały o każdy jego punkt. Moim zdaniem było tego trochę za dużo. A pytały mnie, m.in. o to, co studiowałam i co moim zdaniem wyniosłam z tych studiów, o moje sukcesy i porażki życiu zawodowym, jakie zarobki by mnie zadowalały i jaki byłby mój wymarzony pracodawca. To pamiętam najbardziej, ale jak napisałam, pytań było dużo. W gruncie rzeczy nie było tak źle, ale spodziewałam się czegoś innego. Na szczęście po rozmowie dość szybko otrzymałam telefon z informacją zwrotną.