Alior Bank

Finanse / Ekonomia

O Alior Bank

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wśród instytucji finansowych wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Nie jesteśmy typową korporacją, bo wszystkie decyzje biznesowe podejmowane są w Polsce i na co dzień wdrażamy rozwiązania, które sami wypracowaliśmy. Szeroki zakres oferty produktowej zapewnia możliwości rozwoju i wchodzenia w nowe role dla specjalistów z wielu dziedzin biznesu i o różnorodnych profilach wykształcenia. Co nas jednak łączy, to samodzielność, odpowiedzialność za własną pracę, otwartość na wiele zaskakujących sytuacji i myślenie w kategoriach skutecznych biznesowo rozwiązań. W Alior Banku możemy w pełni wykorzystać swoją autonomię w pracy i mamy realne możliwości wpływu na jego działanie.


PRACA W ALIOR BANKU

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Dzięki temu odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.


Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a możliwości pracy obejmują:

 • Contact Center (Infolinia, Telemarketing i in.)
 • Operacje bankowe,
 • Zarządzanie ryzykiem,
 • IT/Rozwój oprogramowania,
 • Rachunkowość i finanse,
 • Windykacja,
 • Audyt i controlling,
 • Biuro Maklerskie,
 • Dział prawny,
 • Marketing i PR,
 • HR/Szkolenia.

W ogólnopolskiej sieci sprzedaży zatrudniamy bankierów specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

CO OFERUJEMY?

Satysfakcja z wykonywanej pracy jest doskonałym źródłem motywacji, jednak mamy świadomość, że równie ważne jest wynagrodzenie dostosowane do poziomu stanowiska i merytoryki pracy. W Alior Banku składa się na nie stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premia, uzależniona od realizacji celów indywidualnych oraz wyników Banku.

Dodatkowo pracownicy Alior Banku mają dostęp do:

 • prywatnej opieki medycznej z pakietem dentystycznym,
 • pakietu ubezpieczeń grupowych,
 • szkoleń biznesowych i interpersonalnych,
 • karty sportowej i zajęć w ramach 10 sekcji sportowych,
 • zniżek na zakupy u wybranych partnerów,
 • pikników rodzinnych i świadczeń dla dzieci pracowników (wyprawka do szkoły, paczki świąteczne, półkolonie w Gdańsku, Krakowie i Warszawie).

TRZY KROKI DO PRACY W ALIOR BANKU

Krok 1: wysłanie zgłoszenia i selekcja aplikacji przez dział HR

Jeżeli wśród naszych ogłoszeń widzisz stanowisko, które Cię interesuje – kliknij przycisk Aplikuj on-line i przyślij swoje zgłoszenie. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań w formularzu aplikacyjnym i załączyć CV.

Jeżeli chcesz pracować w Alior Banku, ale aktualnie nie widzisz oferty, która by odpowiadała Twoim kwalifikacjom – po prostu przyślij swoje CV na adres [email protected]. Przeanalizujemy Twój profil zawodowy i wrócimy do Ciebie, gdy pojawi się odpowiednia oferta. Tylko nie zapomnij dodać klauzuli zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych!

Krok 2: rozmowa telefoniczna lub spotkanie z rekruterem

Jeżeli Twoje doświadczenie okaże się zgodne z wymaganiami dla danego stanowiska, zaprosimy Cię do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej przez telefon, Skype lub podczas spotkania w naszym biurze. Podczas rozmowy ocenimy Twoją motywację, predyspozycje interpersonalne oraz umiejętności, których oczekujemy na danym stanowisku.

Krok 3: spotkanie z przełożonym

W czasie spotkania przełożony oceni Twoją wiedzę merytoryczną, zapyta o dotychczasowe osiągnięcia oraz chęci rozwoju w jego zespole. Jeśli proponowane stanowisko wymaga od nas dodatkowego rozpoznania Twoich umiejętności, sprawdzimy je poprzez testy merytoryczne lub Assessment Centre. Możemy poprosić Cię również o przygotowanie prezentacji na wybrany temat.

Zapraszamy!

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dużo stresu, czyli złego i szkoleń, czyli dobrego

Bankier Klienta
Opinię mam bardzo wypośrodkowaną z powodu tej mieszanki fajnych i gorszych stron jakie za sobą niosła ta praca. Trudno jest powiedzieć jednoznacznie było źle albo dobrze. Szybciej jeżeli już było w miarę. Najbardziej nawet po pewnym czasie doceniłam szkolenia i wszystko czego nauczyłam się w pracy o obsłudze klienta. Polubiłam się z paroma osobami z oddziału i miło nam się rozmawiało. Na dłuższą metę zaczęły mi przeszkadzać godziny pracy, ta ilość nawarstwiającego się stresu, poczucie, że ciągle powinnam więcej i więcej. Nie dałam rady z takim stanem przy tym wiem o tym, że masa ludzi daje radę. Nie każdy jak widać nadaje się do takiej pracy z klientem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Narzędzia pracy
 • Bony / bilety / zniżki
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Bankier ds. Sprzedaży Telefonicznej (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa telefoniczna jest bardzo krótka dopiero rozmowa w trakcie spotkania jest dłuższa i coś wnosi do tej rekrutacji. Tzn nie mówię, że coś jest źle prowadzone, co to to nie, wydaje mi się, że profesjonalizmu im nie brakuje. Po prostu zwyczajnie bardzo jasno pytają o to co im potrzebne a reszta rzeczy widocznie aż tak ich nie interesuje. Moje pytania skupiły się prawie całkiem na doświadczeniu ze sprzedaży i w prowadzeniu rozmów telefonicznych, nawiązywaniu relacji z potencjalnymi klientami, znajomości produktów jakie mają w ofercie (tak ogólnie) i nastawieniu na robienie wyników. Tak bardzo na temat było jak widać