Albedo Marketing

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Albedo Marketing

Jesteśmy poznańską agencją, która, działając na rynku krajowym, w ostatnich latach dwukrotnie zdobyła tytuł najlepszej Agencji Marketingu Zintegrowanego. Współpracujemy na stałe z międzynarodowymi koncernami – liderami w swoich branżach. Naszą specjalnością są promocje sprzedaży i programy lojalnościowe.

Trafiamy w punkt

Od chwili założenia agencji w 2002 roku konsekwentnie realizujemy nasze hasło, starając się zrozumieć potrzeby naszych Klientów, analizując konkurencję, oczekiwania rynku i wdrażając najwłaściwszą strategię oraz zarazem efektowną i efektywną kreację.

Pracujemy z największymi

Jesteśmy z tego dumni. Marki, które obsługujemy to m.in. ROCKWOOL, Whirlpool, Henkel, Kamis, PHILIPS, Nestlé, Aviko. Naszym celem jest podnoszenie wyników sprzedażowych naszych Klientów i dbałość o ich wizerunek.

Naszą mocną stroną są ludzie

Tworzymy blisko pięćdziesięcioosobowy zespół osób, które znają się na rzeczy, a co najważniejsze przychodzą do pracy, bo lubią to, co robią. Wielu z nas zaczynało swoją przygodę z reklamą od stażu w Albedo.

Mamy się czym chwalić

Za naszą pracą stoją liczne nagrody i wyróżnienia, w tym Golden Arrow oraz Impaktor dla najlepszej Agencji Marketingu Zintegrowanego.

Znajdziesz nas na: www.albedomarketing.pl oraz www.facebook.com/AlbedoMarketing

Nowe OpinieDodaj

4.2

Super atmosfera i możliwość rozwoju

2016-06-01
Account Manager
Pracę w Albedo rozpoczęłam od półrocznego stażu. Już od pierwszych dni wiedziałam, że ta praca to nie tylko ciągła nauka czegoś nowego, ale również spotkania z ciekawymi, inspirującymi, młodymi ludźmi. W trzy lat awansowałam z Juniora na Managera zespołu. I nie jestem jedynym takim przypadkiem w naszej firmie. Albedo w skrócie: super atmosfera i ludzie, brak nudy, możliwość rozwoju.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Copywriter (Praca)

2015-12-31
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz