Albedo Marketing

Grafika / Fotografia / Sztuka, Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O Albedo Marketing

Jesteśmy poznańską agencją, która, działając na rynku krajowym, w ostatnich latach dwukrotnie zdobyła tytuł najlepszej Agencji Marketingu Zintegrowanego. Współpracujemy na stałe z międzynarodowymi koncernami – liderami w swoich branżach. Naszą specjalnością są promocje sprzedaży i programy lojalnościowe.

Trafiamy w punkt

Od chwili założenia agencji w 2002 roku konsekwentnie realizujemy nasze hasło, starając się zrozumieć potrzeby naszych Klientów, analizując konkurencję, oczekiwania rynku i wdrażając najwłaściwszą strategię oraz zarazem efektowną i efektywną kreację.

Pracujemy z największymi

Jesteśmy z tego dumni. Marki, które obsługujemy to m.in. ROCKWOOL, Whirlpool, Henkel, Kamis, PHILIPS, Nestlé, Aviko. Naszym celem jest podnoszenie wyników sprzedażowych naszych Klientów i dbałość o ich wizerunek.

Naszą mocną stroną są ludzie

Tworzymy blisko pięćdziesięcioosobowy zespół osób, które znają się na rzeczy, a co najważniejsze przychodzą do pracy, bo lubią to, co robią. Wielu z nas zaczynało swoją przygodę z reklamą od stażu w Albedo.

Mamy się czym chwalić

Za naszą pracą stoją liczne nagrody i wyróżnienia, w tym Golden Arrow oraz Impaktor dla najlepszej Agencji Marketingu Zintegrowanego.

Znajdziesz nas na: www.albedomarketing.pl oraz www.facebook.com/AlbedoMarketing

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super atmosfera i możliwość rozwoju

Account Manager
Pracę w Albedo rozpoczęłam od półrocznego stażu. Już od pierwszych dni wiedziałam, że ta praca to nie tylko ciągła nauka czegoś nowego, ale również spotkania z ciekawymi, inspirującymi, młodymi ludźmi. W trzy lat awansowałam z Juniora na Managera zespołu. I nie jestem jedynym takim przypadkiem w naszej firmie. Albedo w skrócie: super atmosfera i ludzie, brak nudy, możliwość rozwoju.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • System premiowy
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Copywriter (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Z Albedo zadzwonili do mnie po dłuższym czasie. Najpierw chcieli przeprowadzić rozmowę przez telefon. Rozmowa była krótka, dosłownie trzy pytania - doświadczenie, motywacja do pracy u nich i oczekiwania finansowe. Pani, która ze mną rozmawiała, powiedziała, że drogą mailową prześlą mi zadania do wykonania.

Następnego dnia rzeczywiście dostałam od nich zadania. Okazało się to wszystko dość pracochłonne, bo wymagali z jednej strony tekstu na około 2000 znaków, a z drugiej opracowania pomysłu na koncepcję marketingową łącznie z hasłami promocyjnymi. Czas na wykonanie był wystarczający, bo dali 3 dni, w tym weekend.

Potem zadzwonili z zaproszeniem na rozmowę. W trakcie rozmowy pytali o samo zadanie, czemu wybrałam akurat takie rozwiązania. Chcieli też zobaczyć moje portfolio, miałam je dosłać już po rozmowie. Pytania, które zadawali, dotyczyły doświadczenia, motywacji do pracy, ukończonych studiów, zainteresowań, znajomości marketingu. Większość była bardzo ogólna, więc jak się nie ma super wiedzy, to też da się na nie odpowiedzieć na logikę