Akra Polska

Nowe technologie / IT, Internet / E-commerce

O Akra Polska

AKRA Polska zajmuje się realizowaniem projektów IT dedykowanych nie tylko dużym korporacjom, lecz także małym firmom. Przedsiębiorstwo istnieje od 2012 roku, współpracuje z siostrzanym AKRA GmbH z Hamburga.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Spoko firma

anonimowo
Moja druga stała praca była właśnie w Akrze. Spoko firma, bardzo luźne podejście i fajne traktowanie pracowników to robi bardzo dużo i przez to oceniam ich lepiej. To znaczy żeby nie było, wynagrodzenia też dawali fajne, atmosfera była super i benefity na fajnym poziomie. Każdy dostawał pakiet sportowy i medyczny i mógł korzystać z kursów językowych. Projekty mi się trafiły same fajne przez co nie nudziłem się w pracy. Lokalizacyjnie mi to tylko nie odpowiadało, Miałem strasznie słaby dojazd. Jednak jak patrzeć na całokształt to spoko pracodawca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Rails Developer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Dodatkowe Projekty, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Widziałem, że w tej firmie mają kilka wolnych stanowisk, więc zaaplikowałem. W sumie nie jest to zbyt znany język programowania, więc od razu poszedłem w tę stronę ;) liczyłem, że konkurencja będzie trochę mniejsza.

Spotkanie było profesjonalne. Opowiedziałem o swoich wcześniejszych projektach, o doświadczeniu. Dosyć szczegółowo wypytywali mnie z wiedzy technicznej. Musiałem odpowiadać na czasem podchwytliwe pytania. Jednak nie było to nic, czego nie wiedziałby człowiek, który od lat w tym siedzi. Sprawdzanie wiedzy to z mojego doświadczenia norma.

Ja jestem samoukiem, więc cieszę się z tego - liczy się, co umiem, a nie jakieś świstki.

Rozmowa była trudna i wymagająca. Nie miałem jednak poczucia, że ocenili mnie niesprawiedliwie, mimo że pracy nie dostałem. Postawili wysoko poprzeczkę i po prostu okazało się, że dla mnie - ZA wysoko.