Air Liquide Global E&C Solutions

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja
brak

O Air Liquide Global E&C Solutions

Air Liquide Global E&C Solutions czerpiąc ze swojej fachowej wiedzy w dziedzinie inżynierii, kompletacji dostaw i budowy obiektów przemysłowych, produkcji, rozwoju technologii i studiów FEED, oferuje pełne spektrum standardowych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań. Wyposażeni w takie atuty sprostamy wyzwaniom stawianym przez najbardziej złożone projekty, zapewniając niezawodność instalacji działających zgodnie z gwarantowanymi osiągami.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Medyczny (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Całość opierała się na jednej rozmowie poprowadzonej w moim przypadku przez dwie osoby. Teraz tak często jest, że jednocześnie przepytuje ktoś z rekrutacji i przyszły szef. Tutaj w wymaganiach zaznaczyli bardzo dobrą znajomość angielskiego dlatego wcale mnie nie zdziwiło, że chcą rozmawiać przez część czasu w tym języku.

Najwięcej ich obchodziło moje doświadczenie w kwestii sprzedaży, pracy z lekarzami, znajomości zasad prowadzenia sprzedaży dla takiej grupy docelowej itp. Nie będę się tutaj rozwlekał wiadomo o co chodzi. Konkretniejsze sprawy jakie padły to np. prawo jazdy, MS Office i cały zakres od oczekiwań po wyjazdy służbowe. Profesjonalizmu nie można im odmówić.