Aflofarm

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Aflofarm

Aflofarm to jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce. Zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją produktów dostępnych bez recepty. Firma została także uwzględniona w rankingu Diamenty Forbesa za rok 2011 w kategorii średnich firm.

Firma ciągle się rozwija i poszerza portfolio produktów. Dzięki zaufaniu konsumentów jej pozycja na rynku umacnia się, o czym świadczyć może otrzymywana cyklicznie nagroda „Gazela Biznesu”, która przyznawana jest przedsiębiorstwom o największej dynamice rozwoju.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Ok żeby zdobyć doświadczenie

2016-05-09
Reprezentant Medyczny
Jak reprezentantka medyczna/przedstawicielka handlowa/przedstawicielka medyczna czy jak inaczej nie nazwać tego zawodu przepracowałam w Aflofarm ponad rok. Jako już były pracownik mogę powiedzieć, że na tym stanowisku da się świetnie zarabiać. To takie miejsce dla karierowiczów, którzy poświęcają się pracy. Czas pracy był elastyczny, ale w praktyce oznaczało to, że ile się poświęcisz, tyle dostaniesz na koniec miesiąca. Produkty tej marki były na tyle znane, że nie trzeba było za bardzo ludzi do nich przekonywać. Dodatkowy punkt dostali ode mnie za atmosferę.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

junior assistant brand menager (Praca)

2016-02-24
Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: PabianiceTermin rozmowy: 5.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz