Aflofarm

Farmaceutyka / Medycyna

O Aflofarm

Aflofarm to jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce. Zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją produktów dostępnych bez recepty. Firma została także uwzględniona w rankingu Diamenty Forbesa za rok 2011 w kategorii średnich firm.

Firma ciągle się rozwija i poszerza portfolio produktów. Dzięki zaufaniu konsumentów jej pozycja na rynku umacnia się, o czym świadczyć może otrzymywana cyklicznie nagroda „Gazela Biznesu”, która przyznawana jest przedsiębiorstwom o największej dynamice rozwoju.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok żeby zdobyć doświadczenie

Reprezentant Medyczny
Jak reprezentantka medyczna/przedstawicielka handlowa/przedstawicielka medyczna czy jak inaczej nie nazwać tego zawodu przepracowałam w Aflofarm ponad rok. Jako już były pracownik mogę powiedzieć, że na tym stanowisku da się świetnie zarabiać. To takie miejsce dla karierowiczów, którzy poświęcają się pracy. Czas pracy był elastyczny, ale w praktyce oznaczało to, że ile się poświęcisz, tyle dostaniesz na koniec miesiąca. Produkty tej marki były na tyle znane, że nie trzeba było za bardzo ludzi do nich przekonywać. Dodatkowy punkt dostali ode mnie za atmosferę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

junior assistant brand menager (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: PabianiceTermin rozmowy: 5.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Aplikowałam do działu marketingu, bo w tym sektorze pracowałam do tej pory i całkiem pewnie się czułam robiąc to, co robię. A że szukałam lepiej płatnej pracy, to trafiło na Aflofarm.

Rekrutacja, w której miałam przyjemność brać udział, prowadzona była bardzo profesjonalnie. Składała się bodajże z dwóch etapów. Coś a la test z wiedzy (marketing ogólnie, reklama, PR, wszystko to, na czym normalnie pracowałam) i taka typowa rozmowa kwalifikacyjna.

Podczas tej rozmowy poruszaliśmy różne kwestie, od doświadczenia i wykształcenia, przez moją motywację do pracy.

Na koniec ja zadawałam pytania i tutaj poznałam dokładne warunki współpracy, dowiedziałam się więcej o firmie, stawkach i tego typu rzeczach.