Acturis

Nowe technologie / IT, Sprzedaż

O Acturis

Acturis to innowacyjna, znana w Europie firma zajmująca się rynkiem ubezpieczeniowym, świadcząca usługi zarówno dla brokerów, jak i dla ubezpieczycieli. Centrum Rozwoju Oprogramowania Acturis zatrudniające między innymi młodych analityków, programistów i testerów zlokalizowane jest we Wrocławiu. Polski oddział firmy wspomaga w działaniach centralę znajdującą się w Wielkiej Brytanii.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna prace, dobre warunki i dobre pieniądze

2016-03-24
anonimowo
Praca w tej firmie to była jedna z moich lepszych decyzji. Zaczynałem zaraz po studiach, jakieś doświadczenie miałem, ale nie za wielkie. Bardziej wiedzę teoretyczną no i projekty, które robiłem na studiach. Całej reszty nauczyłem się już w praktyce, po prostu siedząc nad projektami. A te były fajne, ambitne. Powiedziałbym, że nawet bardzo. W każdym razie wiele stamtąd wyniosłem. Pieniądze też były przyzwoite, fakt, jedynie na benefity mogłem trochę ponarzekać, ale w sumie to chyba najmniej istotna kwestia tak na dobrą sprawę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Developer (Praca)

2016-07-30
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jeszcze zanim się dostałem na pierwszą część rekrutacji to słyszałem, że trzeba się nastawić na ileś tam etapów. Tak jak ludzie tu już pisali zaczyna się od testów analitycznych oni to chyba nazywają testami matematyczno-logicznymi później przechodzi się na testy pisemne z angielskiego. Dopiero jak się przebrnie przez te dwie części to się trafia na standardową rozmowę, ale jeszcze prowadzoną przez dział personalny. Można powiedzieć taką wstępną gdzie pojawiają się pytania o doświadczenie, oczekiwania, finanse, kiedy się może rozpocząć pracę i inne z tej serii.

Jak dział personalny uzna, że wszystko jest ok to się przechodzi przez testy specjalistyczne, które są trudne. Przynajmniej jak na juniora to mają duże oczekiwania. Ja sobie z tym nie poradziłem i na tym etapie zakończyłem rekrutację.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz