Acturis

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Acturis

Acturis to innowacyjna, znana w Europie firma zajmująca się rynkiem ubezpieczeniowym, świadcząca usługi zarówno dla brokerów, jak i dla ubezpieczycieli. Centrum Rozwoju Oprogramowania Acturis zatrudniające między innymi młodych analityków, programistów i testerów zlokalizowane jest we Wrocławiu. Polski oddział firmy wspomaga w działaniach centralę znajdującą się w Wielkiej Brytanii.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Fajna prace, dobre warunki i dobre pieniądze

2016-03-24
anonimowo
Praca w tej firmie to była jedna z moich lepszych decyzji. Zaczynałem zaraz po studiach, jakieś doświadczenie miałem, ale nie za wielkie. Bardziej wiedzę teoretyczną no i projekty, które robiłem na studiach. Całej reszty nauczyłem się już w praktyce, po prostu siedząc nad projektami. A te były fajne, ambitne. Powiedziałbym, że nawet bardzo. W każdym razie wiele stamtąd wyniosłem. Pieniądze też były przyzwoite, fakt, jedynie na benefity mogłem trochę ponarzekać, ale w sumie to chyba najmniej istotna kwestia tak na dobrą sprawę.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Junior Developer (Praca)

2016-07-30
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz