Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Acturis

Nowe technologie / IT, Sprzedaż

O Acturis

Acturis to innowacyjna, znana w Europie firma zajmująca się rynkiem ubezpieczeniowym, świadcząca usługi zarówno dla brokerów, jak i dla ubezpieczycieli. Centrum Rozwoju Oprogramowania Acturis zatrudniające między innymi młodych analityków, programistów i testerów zlokalizowane jest we Wrocławiu. Polski oddział firmy wspomaga w działaniach centralę znajdującą się w Wielkiej Brytanii.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jestem bardzo zadowolona

Anonimowo
Każda firma ma swoje plusy i minusy, ale ta bez wątpienia posiada więcej pozytywów. Praca w Acturis bardzo mi się spodobała już w zasadzie od początku, bo zadania były naprawdę ambitne, a przez to ciekawe i pozwalające na naprawdę duży rozwój. Jeśli ma się dużo zapału do tej pracy, to można naprawdę sporo się tam nauczyć i to na poziomie praktycznym. Jednym słowem, zdobyte tam doświadczenie to bezcenna lokata na przyszłość. Niestety były też drobne minusy – proces rekrutacyjny trwa tam wg mnie trochę za długo, poza tym nie ma żadnych szkoleń zewnętrznych… Ale w sumie te wewnętrzne wystarczają ;) Ogółem super!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Junior Developer (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2016
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Jeszcze zanim się dostałem na pierwszą część rekrutacji to słyszałem, że trzeba się nastawić na ileś tam etapów. Tak jak ludzie tu już pisali zaczyna się od testów analitycznych oni to chyba nazywają testami matematyczno-logicznymi później przechodzi się na testy pisemne z angielskiego. Dopiero jak się przebrnie przez te dwie części to się trafia na standardową rozmowę, ale jeszcze prowadzoną przez dział personalny. Można powiedzieć taką wstępną gdzie pojawiają się pytania o doświadczenie, oczekiwania, finanse, kiedy się może rozpocząć pracę i inne z tej serii.

  Jak dział personalny uzna, że wszystko jest ok to się przechodzi przez testy specjalistyczne, które są trudne. Przynajmniej jak na juniora to mają duże oczekiwania. Ja sobie z tym nie poradziłem i na tym etapie zakończyłem rekrutację.