Logo Accenture
+ Dodaj opinię
Kraków, Warszawa

Accenture

501+

Jesteśmy ekspertami realizującymi projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić albo zrobić ich równie dobrze. Naszych 5 obszarów działania - Strategy, Digital, Operations, Consulting i Technology - tworzy idealny zestaw usług dla nawet najbardziej wymagających klientów. Tu zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata.

Kariera w Accenture
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Accenture

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Accenture

Accenture Zdjęcie 1Accenture Zdjęcie 2Accenture Zdjęcie 3Accenture Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Bądż sobą! Nie ubarwiaj swojego doświadczenia w życiorysie. Oszczędzisz sobie tym samym stresu podczas pytań dotyczących Twoich umiejętności. Pamiętaj, że cenimy sobie nie tylko to, co umiesz, ale także Twój potencjał.

Nie bój się pytać. Pamiętaj, że rozmowa rekrutacyjna to nie tylko odpowiadanie na pytania rekrutera, ale także możliwość rozwiania Twoich wątpliwości. Zastanów się wcześniej, czego chciałbyś się dowiedzieć podczas spotkania.

Przed zaplanowanym spotkaniem albo rozmową telefoniczną z rekruterem jeszcze raz przeczytaj ofertę, na którą aplikujesz i przygotuj się na pytania dotyczące Twoich umiejętności. Możesz spodziewać się także rozmowy w języku angielskim.

Etap #1 Aplikacja online

Zaaplikuj na wybrane ogłoszenie o pracę. Załącz CV i wypełnij formularz aplikacyjny.

Etap #2 Testy analityczne online

Po pozytywnej analizie Twojego CV zostaniesz poproszony o wypełnienie testów online. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, mogą być to testy analityczne: werbalny (sprawdzający umiejętności wyciągania wniosków na podstawie tekstu czytanego) i numeryczny (sprawdzający Twoje zdolności analityczne) bądź testy programistyczne. Dodatkowo do rozwiązania możesz dostać test z języka angielskiego.

Etap #3 Rozmowa z rekruterem

Po pozytywnie zdanych testach zostaniesz zaproszony na rozmowę z rekruterem (telefoniczną bądź osobiście w biurze). W tym etapie rekruter będzie rozmawiał z Tobą o planach zawodowych, Twoim doświadczeniu i umiejętnościach. Przypomnij sobie wszystkie projekty, w których ostatnio uczestniczyłeś, jaką odgrywałeś w nich rolę, a także pomyśl, jakimi sukcesami możesz się pochwalić.

Etap #4 Rozmowa z menadżerem

Kolejnym z etapów jest spotkanie z przyszłym przełożonym bądź z osobą pracującą w zespole, do którego aplikujesz. Ta część rekrutacji będzie rozmową merytoryczną. Mogą się na niej pojawić pytania dotyczące Twojej wiedzy z danej dziedziny czy szybkie zadania analityczne i obliczeniowe w formie krótkich case study.

Etap #5 Oferta współpracy

Gratulacje! Po pozytywnej weryfikacji menadżera zostaniesz zaproszony do współpracy. Rekruter, z którym się kontaktowałeś, przedstawi Ci ofertę pracy ze szczegółami. Mamy nadzieję, że widzimy się wkrótce w jednym z naszych biur!

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy