3S

Telekomunikacja

O 3S

3S to działająca od 2002 roku grupa przedsiębiorstw branży telekomunikacyjnej. Ich działania oparte są na efekcie synergii, co pozwala na świadczenie kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych.

Siedziba firmy znajduje się w Katowicach i to właśnie na ten region firma jest zorientowana najbardziej. Dysponuje największym na Śląsku centrum danych oraz siecią światłowodową o długości ponad 2700 km.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zmiany na dobre

specjalista ds. sprzedaży
Mamy piękne biuro ;) A poza tym mnóstwo roboty i przyzwoite stawki. W ciągu ostatnich lat firma przeszła kilka przemian. Można powiedzieć, że zaczęła upodabniać się do korporacji. Czy to źle? Nie sądzę. To kwestia wprowadzenia pewnych procedur i stosowania się do nich.

Mnie akurat odpowiada taki system, lubię, kiedy wszystko jest uregulowane i wiem, co do mnie należy. Do tego dzięki tym zmianom trochę polepszyła się kwestia benefitów - można już liczyć na jakieś rzeczy ekstra ;) Jednak niektóre rzeczy związane z korporacyjnością to fajna sprawa.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykant w dziale IT (Praktyka/Staż)

Branża: TelekomunikacjaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

W tym roku musiałem odbyć praktyki, taki wymóg uczelni. Chciałem iść do firmy, która da mi jakieś perspektywy i chociaż czegoś nauczy. Aplikowałem między innymi do 3S (na stronie mają maila, trzeba podesłać na niego dokumenty).

Kilka dni później dostałem informację, że podoba im się moja kandydatura i zapraszają mnie na rozmowę kwalifikacyjną. W sumie to byłem zadowolony.

Było trochę stresu, bo do tej pory nigdzie nie pracowałem i na dobrą sprawę to była moja pierwsza tego typu rozmowa w życiu. No i nie wiedziałem, czego się spodziewać. Na wszelki wypadek przejrzałem sobie jakieś stare notatki :D żeby umieć odpowiedzieć w razie czego.

Na miejscu chyba wyczuli, że jestem trochę niepewny, w każdym razie byli bardzo mili i uśmiechnięci, jak się stresowałem to nie robili z tego wielkiego halo.

Dobrze, że przejrzałem te notatki, bo kilka pytań technicznych padło :) Ale były łatwe, więc to nic takiego.

Dopytali też o studia, co dokładnie umiem robić i jak widzę w ogóle te praktyki.

Jak na pierwszą rozmowę było zadziwiająco łatwo :) spodziewałem się sam nie wiem czego.

Po kilku dniach dostałem informację zwrotną, że mnie przyjęli. :)