3S

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O 3S

3S to działająca od 2002 roku grupa przedsiębiorstw branży telekomunikacyjnej. Ich działania oparte są na efekcie synergii, co pozwala na świadczenie kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych.

Siedziba firmy znajduje się w Katowicach i to właśnie na ten region firma jest zorientowana najbardziej. Dysponuje największym na Śląsku centrum danych oraz siecią światłowodową o długości ponad 2700 km.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Zmiany na dobre

2016-02-25
specjalista ds. sprzedaży
Mamy piękne biuro ;) A poza tym mnóstwo roboty i przyzwoite stawki. W ciągu ostatnich lat firma przeszła kilka przemian. Można powiedzieć, że zaczęła upodabniać się do korporacji. Czy to źle? Nie sądzę. To kwestia wprowadzenia pewnych procedur i stosowania się do nich.

Mnie akurat odpowiada taki system, lubię, kiedy wszystko jest uregulowane i wiem, co do mnie należy. Do tego dzięki tym zmianom trochę polepszyła się kwestia benefitów - można już liczyć na jakieś rzeczy ekstra ;) Jednak niektóre rzeczy związane z korporacyjnością to fajna sprawa.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Praktykant w dziale IT (Praktyka/Staż)

2016-02-22
Branża: TelekomunikacjaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz