Praca - Kierownik Produkcji

Branża: Przemysł / Produkcja, Finanse / Ekonomia, Kadra Zarządzająca, Doradztwo / Konsulting
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Częstochowa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Częstochowa

Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie montażu oraz realizacja zadań produkcyjnych
  • Zapewnienie realizacji zamówień na podstawie ustalonych celów, z zachowaniem najwyższej satysfakcji klienta
  • Zarządzanie linią produkcji desktopów oraz linią modyfikacji laptopów
  • Optymalizacja procesu produkcji i identyfikacja nowych możliwości rozwoju
  • Nadzór nad jakością, terminowością, kosztami
  • Rozliczanie, raportowanie, sprawozdawczość produkcji
  • Prawidłowe prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Aktywny udział w rozwoju pracowników - doradztwo, motywowanie, ocena

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem linią produkcyjną
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji gniazdowej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w branży elektronicznej będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza i doświadczenie na temat optymalizacji procesów produkcji
  • Praktyczna znajomość metod Lean Manufacturing
  • Świadomość kosztowa
  • Nastawienia na realizację celu i poczucia odpowiedzialności za zespół i wykonywaną pracę,
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, zarządzania ryzykiem i determinacji w rozwiązywaniu problemów
  • Zdolności organizacyjne, planistyczne, analityczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Realny wpływ na rozwój firmy i podległego działu
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji wśród najlepszych profesjonalistów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres praca6@x-kom.pl w tytule wpisując "Kierownik Produkcji".