Praca - Kierownik Działu Controllingu i Analiz

Branża: Finanse / Ekonomia, Kadra Zarządzająca, Sprzedaż, Transport / Logistyka
Dodano: 2017-05-29
Lokalizacja: Częstochowa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Kierownik Działu Controllingu i Analiz

Miejsce pracy: Częstochowa

​Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska: Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało zarządzanie i koordynowanie obszarów:

  • Budżetowanie, planowanie kosztów, analizy realizacji budżetów
  • Wsparcie dla menadżerów w zakresie zarządzania podlegającymi im centrami kosztów
  • Współudział w tworzeniu sprawozdań finansowych
  • Zagadnienia audytu wewnętrznego
  • Przygotowanie prezentacji, raportów i analiz sprzedaży oraz trendów
  • Zarządzanie  planem płynności finansowej w ujęciu dziennym
  • Realizacja płatności do dostawców oraz rozliczeń reklamacyjnych klientów
  • Nadzór nad systemem rozliczeń płatności
  • Realizacja płatności do dystrybucji oraz realizacja zwrotów płatności klientów
  • Optymalizacja stanów magazynowych w sklepach spółki oraz nadzorowanie niezgodności magazynowych w cyklach dziennych

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość narzędzi Business Inteligence, pomocna znajomość Power BI
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Wiedza z zakresu analiz i tworzenia systemów raportowania
  • Doświadczenie w kontrolingu operacyjnym i biznesowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (8-10 osób)
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Systematyczność, dokładność, zaangażowanie
  • Lojalność i dyskrecja biznesowa
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość współtworzenia zespołu specjalistów i pasjonatów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres [email protected] w tytule wpisując " Kierownik Działu Controllingu i Analiz ".