Praca - Animator

Branża: Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo
Dodano: 2017-01-03
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Animator

ANIMATOR TUI – Family Club Polska Animacja – lato 2017

Miejsce pracy: zagraniczne destynacje

Chcesz przeżyć swoja przygodę życia i rozpocząć karierę w branży turystycznej? Zostań animatorem TUI i pracuj w najlepszych Europejskich kurortach wakacyjnych. Poszukujemy pozytywnie zakręconych osób lubiących pracę z dziećmi, interesujących się sportem, fitnessem, tańcem i muzyką.

  Oferujemy:

  • Pracę u wiodącego organizatora podróży w Europie
  • Profesjonalne otoczenie i wysoką kulturę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pokrycie kosztów wyjazdu do miejsca pracy i powrotu do kraju, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
  • Zatrudnienie na 2, 3 i 6 miesięcy, pełne ubezpieczenie społeczne
  • Bezpłatne 2-dniowe szkolenie przygotowujące do pracy animatora
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole w wakacyjnej atmosferze
  • Dla najlepszych możliwość przedłużenia kontraktu na kolejny sezon i pierwszeństwo wyboru hotelu lub dalszego rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym koncernie TUI Group

Proces rekrutacji:

  • Etap I: Prześlij swoją aplikację klikając „aplikuj” poniżej.
  • Etap II: Do wybranych osób, które prześlą do nas swoją aplikację, wyślemy zaproszenie na casting animatorów TUI. Najbliższe odbędzie się 14 stycznia w Warszawie. Zaproszenie zawierać będzie szczegółowe informacje organizacyjne oraz opis jak właściwie przygotować się do rekrutacji.
  • Etap III: Wybranym osobom, które przejdą etap II, złożymy ofertę pracy.

Główne zadania na stanowisku animatora:

  • Prowadzenie programu animacyjnego oraz show skierowanego do dzieci
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas realizacji zajęć
  • Udział w wieczornym programie animacyjnym
  • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla Klientów TUI

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność reagowania podczas trudnych sytuacji
  • Wesołe oraz entuzjastyczne nastawienie do pracy
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
  • Warunkiem koniecznym jest dyspozycyjność w okresie 10.06.2017-10.09.2017
  • Ukończony kursy dla animatorów, wychowawców kolonijnych, kurs ratownika, kurs pierwszej pomocy lub licencja pilota wycieczek będzie dodatkowym atutem.

Wyślij swoją aplikację poprzez wypełnienie formularza za pomocą przycisku Aplikuj.