TUI

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo, Sport / Rekreacja

O TUI

TUI Poland to część niemieckiej spółki TUI, której główna siedziba znajduje się w Hanowerze. Grupa TUI skupia touroperatorów z kilkunastu krajów Europy, między innymi z Niemiec, Austrii, Polski, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii - gdzie działa pod nazwą Thomson, Danii czy Norwegii - gdzie znana jest jako Star Tour.

Firma zarządza sieciami hotelowymi, liniami lotniczymi oraz agencjami turystyki przejazdowej. W kraju z usług TUI można skorzystać przez ponad 350 biur własnych i agencyjnych, call center i stronę internetową.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Hm.. mam mieszane uczucia

anonimowo
Ja wiem, że to duża i znana firma. Z jednej strony to na pewno się przydaje do CV i nie tylko, bo można zobaczyć jak pracuje się w korporacji, skorzystać ze zniżek pracowniczych i bardzo się podszkolić. Jak wprowadzają nowe destynacje to wiecznie są szkolenia itp. Nie puszczają ludzi na zasadzie wprowadzamy nowy produkt, sprzedawajcie chociaż nic o nim nie wiecie.

Tylko tu jest coś za coś. Dostajesz te benefity, zniżki i study toury, ale w zamian spodziewaj się ogromnej ilości stresu, bardzo dużego parcia na coraz lepsze wyniki, problemów z rozliczaniem delegacji za wyjazdy, Atmosfera w biurze ok jak trafi się na fajnych ludzi, w centrali z tego co się słyszało już niekoniecznie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

O tej firmie krążą różne opinie w sieci, ale zdecydowałam się zaryzykować i wysłać swoje zgłoszenie. Spodobało im się moje CV, zadzwonili, że zapraszają na Domaniewską na rozmowę. Rozmawiałam i z ludźmi z HR i z szefostwem działu. Odpowiadałam na bardzo różne pytania o doświadczenie, zainteresowania, o podróże, umiejętność rozmowy z klientami, czy mogę pracować na open space i pracowałam kiedyś na call center. Porozmawialiśmy o stawce, która by mi pasowała, pracy na zmiany i od kiedy mogłabym zacząć. Na rozmowie wszystko wydawało się być ok, biuro ładne, te osoby, z którymi rozmawiałam w miarę sympatyczne.