TUI

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O TUI

TUI Poland to część niemieckiej spółki TUI, której główna siedziba znajduje się w Hanowerze. Grupa TUI skupia touroperatorów z kilkunastu krajów Europy, między innymi z Niemiec, Austrii, Polski, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii - gdzie działa pod nazwą Thomson, Danii czy Norwegii - gdzie znana jest jako Star Tour.

Firma zarządza sieciami hotelowymi, liniami lotniczymi oraz agencjami turystyki przejazdowej. W kraju z usług TUI można skorzystać przez ponad 350 biur własnych i agencyjnych, call center i stronę internetową.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Hm.. mam mieszane uczucia

2016-10-08
anonimowo
Ja wiem, że to duża i znana firma. Z jednej strony to na pewno się przydaje do CV i nie tylko, bo można zobaczyć jak pracuje się w korporacji, skorzystać ze zniżek pracowniczych i bardzo się podszkolić. Jak wprowadzają nowe destynacje to wiecznie są szkolenia itp. Nie puszczają ludzi na zasadzie wprowadzamy nowy produkt, sprzedawajcie chociaż nic o nim nie wiecie.

Tylko tu jest coś za coś. Dostajesz te benefity, zniżki i study toury, ale w zamian spodziewaj się ogromnej ilości stresu, bardzo dużego parcia na coraz lepsze wyniki, problemów z rozliczaniem delegacji za wyjazdy, Atmosfera w biurze ok jak trafi się na fajnych ludzi, w centrali z tego co się słyszało już niekoniecznie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (Praca)

2016-11-03
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz