Praca - Specjalista do spraw sprzedaży i marketingu

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi, Obsługa Klienta / Call Center, Administracja biurowa
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Wrocław
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Specjalista do spraw sprzedaży i marketingu

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Trapeze Poland (organizacja spotkań, prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków współpracy),

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych (głównie na rynku polskim),

  • odpowiedzialność za działania marketingowe (zarówno w kanałach elektronicznych jak i poprzez bezpośredni kontakt z klientami i partnerami w ramach seminariów, targów etc.),

  • przygotowywanie i realizacja budżetu marketingowego,

  • wspieranie realizacji planów sprzedażowych działu,

  • bieżące raportowanie do kierownika działu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie),

  • min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktycznej umiejętności prowadzenia: prezentacji, negocjacji,

  • samodzielności oraz inicjatywy,

  • dobrej znajomości pakietu Office (przede wszystkim Excel, Word, Power Point),

  • odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • otwartości i umiejętności szybkiego uczenia się,

  • łatwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów (zdolności interpersonalne),

  • wysokiej kultury osobistej,

  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze,

  • gotowości do wyjazdów służbowych,

  • prawa jazdy kategorii B.

    Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość rynku ITS,

  • znajomość prawa zamówień publicznych,

  • znajomość języka niemieckiego,

  • referencje z poprzednich miejsc pracy,

  • studia/kursy/certyfikaty potwierdzające dodatkowe umiejętności,

  • wiedza z zakresu funduszy europejskich.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w młodej i dynamicznej, a jednocześnie stabilnej firmie,

  • przyjazną kulturę organizacyjną firmy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • najnowocześniejsze metody i narzędzia pracy,

  • szkolenia umożliwiające profesjonalne wykonywanie obowiązków,

  • potrzebne narzędzia pracy,

  • uczestnictwo w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.