Praktyka/Staż - Praktykant w zespole ds. Rekrutacji

Branża: Human Resources, Doradztwo personalne, Media / Sztuka / Rozrywka, Internet / E-commerce
Dodano: 2017-03-23
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29
Praktyka/Staż

Studencie, jeśli jesteś osobą kreatywną i zaangażowaną – zapraszamy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant w zespole ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Wsparcie konsultantów przy realizacji bieżących projektów rekrutacyjnych
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search oraz internet search
  • Gromadzenie i analizowanie informacji o rynku kandydatów
  • Przygotowywanie raportów dotyczących statusu prowadzonych projektów i innych zleconych zadań
  • Współuczestnictwo w tworzeniu profili kandydatów
  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • Student 3,4 lub 5 roku
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność wyszukiwania informacji
  • Kreatywność, przedsiębiorczość, inicjatywa w działaniu
  • Zorientowanie na cele
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem HR

Oferujemy:

  • Elastyczny wymiar czasu praktyki, dopasowany do indywidualnych potrzeb
  • Dostęp do unikalnej, międzynarodowej wiedzy i doświadczenia w rekrutacji
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z zastosowaniem
    nowoczesnych metod rekrutacji
  • Przyjazną atmosferę pracy.