Praca - Programista JavaScript (full-stack lub frontend/backend)

Branża: Grafika / Fotografia / Sztuka, Nowe technologie / IT
Dodano: 2017-01-12
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Programista JavaScript (full-stack lub frontend/backend)

OPIS STANOWISKA

  • praca stacjonarna we Wrocławiu lub Krakowie
  • do wyboru kilka projektów w obszarach full-stack, frontend lub backend
  • możliwość nauki i wykorzystania rozmaitych technologii powiązanych z językiem JavaScript
  • międzynarodowe środowisko pracy (angielski)

WYMAGANIA

  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty JavaScript
  • dobra znajomość języka angielskiego (współpraca w międzynarodowym zespole)
  • znajomość frameworków powiązanych z JS (pref. Node.js, Angular.js, React)
  • znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (pref. PostgreSQL, MongoDB)
  • otwartość na pracę full-stack z wykorzystaniem różnorodnych frameworków i narzędzi programistycznych

OFERUJEMY

  • zatrudnienie u jednego z naszych klientów (dostępnych kilka możliwości) na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • w zależności od projektu, stanowiska i doświadczenia – do około 15 000 PLN brutto
  • udział w ambitnych projektach w obszarze nowoczesnych rozwiązań R&D i w consultingu IT
  • dedykowane szkolenia, wyjazdy na konferencje, etc.
  • twórczą i przyjazną atmosferę współpracy