Relyon Recruitment

3.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Relyon Recruitment

Relyon Recruitment to firma konsultingowa świadcząca usługi m.in. z zakresu rekrutacji pracowników, outsourcingu, Business Coachingu, organizacji Assessment Center oraz Salary Reviews. Przedsiębiorstwo działa w ramach trzech głównych specjalizacji - Sales & Marketing, Finance & Accounting, a także IT & Telecom. Siedziba główna Relyon mieści się w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

2.0

Opinia Pracownika Relyon

2016-11-08
Consultant
Drodzy Absolwenci,

Szczerze odradzam prace w tej firmie. Nigdy wczesniej i na szczescie nigdy poniej nie trafilam do firmy w ktorej tak bardzo nie szanowano pracownikow i ludzi w ogole. Zestresowani ludzi ktorzy sie trzesa, a pozniej odreagowuja chamstwem na innych to codzienny widok. Na szkoleniach ucza manipulacji kandydatami i klientami. Warunkiem aby tam pracowac jest zalozenie wlasnej dzialalnosci. Oczywiscie beda Cie przekonywac jak wspaniale na tym wyjdziesz, ale suma sumarum niestet sie na tym traci. Rotacja niesamowita, glownie ze wzgledu na atmosfere jaka tam panuje.
Mocno odradzam.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz