Praca - Młodszy Specjalista

Branża: Administracja biurowa
Dodano: 2017-05-31
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-07-05

Dla naszego Klienta – międzynarodowej instytucji finansowej, należącej do grupy bankowej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista

miejsce pracy: Olsztyn

nr ref. Spe/51/05/2017/NG

Zadania
  • Nadawanie i administrowanie dostępami do aplikacji bankowych dla pracowników banku.
  • Obsługa telefonicznych i mailowych zapytań użytkowników.
  • Udział w tworzeniu i weryfikacji procedur operacyjnych, inicjowanie działań naprawczych w porozumieniu z przełożonym.
  • Przygotowywanie raportów kontrolnych związanych z wykonywanym procesem.
Wymagania
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów.
  • Dobra znajomość programy Excel.
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów.
  • Komunikatywność, Umiejętność pracy w zespole w środowisku międzynarodowym.
  • Dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową minimum na pół roku z możliwością przedłużenia współpracy.
  • Zatrudnienie na pełen etat.
  • Praca zmianowa: najwcześniej od godziny 06:00, najpóźniej do godziny 22:00.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie.