Praca - Specjalista ds. administracji magazynowej

Lokalizacja: Kalisz
Wygasa:

Specjalista ds. administracji magazynowej

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Grzybowa 5

Nr Ref 48/SAM/K

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
  • Pakiet Benefit: Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego, bezpłatny e-learning języka angielskiego

Zadania:

  • Administracyjna obsługa magazynów (systemowa i dokumentowa)
  • Terminowe księgowanie dokumentów w systemie
  • Ewidencja dokumentacji logistycznej
  • Logistyczna obsługa wyznaczonych klientów

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe
  • Praktyczna wiedza z zakresu obiegu dokumentów magazynowych
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Skrupulatność i rzetelność
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym