Kilargo

Logo Kilargo
+ Dodaj opinię
FMCG

Kilargo to firma produkująca lody. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1992, a obecnie jest jednym z największych producentów lodów w środkowo-wschodniej części Europy. Kilargo posiada dwie fabryki - w Kaliszu i w Chechle Pierwszym, gdzie tworzą wyroby nie tylko własnych marek, lecz także na zamówienie dla sieci handlowych typu Lidl, Tesco czy Biedronka. Zdolność produkcyjna obu zakładów wynosi około 300 ton lodów na dobę.

Rozmowy kwalifikacyjne w Kilargo

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Specjalista ds. controllingu

Rekrutacja odbyła się:wrzesień 2016, Łódź

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Firma za rekrutacje dostaje ode mnie pozytywną ocenę. Rozmowa była miła to przecież nie jest wina firmy, że znaleźli sobie lepszego kandydata. Na tym spotkaniu, które się odbyło to powiedzieli jakie mają oczekiwania i co to ma być za praca. Wszystko było w ogłoszeniu, ale ok, że to jeszcze podkreślają. Zapytali jak jest z doświadczeniem w tym obszarze, znajomością systemów w rodzaju ERP, Excela, z motywacją i chęcią do pracy. Nie mam żadnych uwag do tej rekrutacji. Wydaje mi się, że dowiedzieli się wszystkiego co im mogło być potrzebne do podjęcia decyzji. A że decyzja była negatywna to już inna sprawa.

Rozwiń
Data dodania: 06.10.2016
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie

Aplikowałeś na: Asystentka

Rekrutacja odbyła się:marzec 2016, Chechło

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Spotkanie było jedno i w sumie to miałam mieszane uczucia po nim. Porozmawialiśmy chwilę, nie było żadnych trudnych pytań, po prostu doświadczenie, poprzedni pracodawca, wykształcenie, jak stoję z obsługą komputera, angielski, takie podstawowe rzeczy. Do tego pytali, skąd się dowiedziałam o tej pracy. Właściwie nic specjalnego, taki niedosyt mi po tej rozmowie pozostał, bo jednak można było więcej z tej rozmowy wynieść. I nawet nie oddzwonili z decyzją.

Rozwiń
Data dodania: 13.05.2016
Czy ta relacja jest przydatna?
tak
nie