Praca - Specjalista ds. rozliczeń z klientami

Lokalizacja: Opatówek
Wygasa:

Specjalista ds. rozliczeń z klientami

Opis stanowiska

  • rejestracja i analiza faktur kosztowych i bonusowych wynikających z umów handlowych,
  • rozliczanie faktur kosztowych za usługi wykonywane przez klientów na rzecz spółki,
  • rozliczanie budżetów sprzedażowych, bonusowych i kosztowych klientów oraz Działu Handlowego,
  • generowanie raportów z obrotów i informowanie klientów oraz Dział Handlowy o należnych bonusach wynikających z umów handlowych,
  • rozpatrywanie żądań korekt wynikających z warunków umowy i przekazywanie dyspozycji do wykonania do Działu Obsługi Klienta.

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego o preferowanym kierunku: ekonomia, finanse,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, księgowości. Mile widziane w dziale administracji sprzedaży branży FMCG.
  • znajomości zagadnień księgowych,
  • znajomości obsługi programu Excel i Word w stopniu zaawansowanym. Mile widziana znajomość programu SAP, BW.
  • dobrej organizacji własnej pracy, skrupulatności i dokładności,
  • komunikatywności,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczeń w firmie będącej jednym z liderów FMCG w Polsce,
  • umowę o pracę, pakiet benefitów w tym prywatną opiekę medyczną, kartę MulitSport
  • narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon.