Grupa Colian

Logo Grupa Colian
+ Dodaj opinię

FMCG

Colian sp. z o.o. (znana wcześniej jako Jutrzenka Colian) należy do grupy kapitałowej Colian Holding S.A. Firma zajmuje się produkowaniem słodyczy, przypraw, bakalii i napojów m.in. takich marek, jak Jutrzenka, Solidarność, Grześki, Familijne, Goplana, Appetita czy Helena. Produkty tworzone przez to przedsiębiorstwo eksportowane są do 60 krajów świata.

Rozmowy kwalifikacyjne w Grupa Colian

(4)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

4 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Stażysta

Rekrutacja odbyła się:sierpień 2016, Warszawa

PRAKTYKA STAZ
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Zobaczyłam w sumie przypadkiem ogłoszenie na ich stronie internetowej, że szukają stażysty do marketingu. Dla mnie to byłaby opcja idealna, dlatego zaaplikowałam. Nawet się udało, bo oddzwonili i tą pierwszą rozmowę odbyliśmy telefonicznie. Dopiero druga miała miejsce w siedzibie firmy. Potraktowali mnie bardzo na serio, ale to chyba wynikało z tego, że po okresie stażu mieli zamiar (jeżeli ktoś się sprawdzi) zaproponować stałą współpracę. Tak wynikało z opisu na ogłoszeniu. Podczas obu rozmów dopytywali się co chcę robić w przyszłości jaki mam plan na życie czego chcę się najbardziej nauczyć i na czym mi najbardziej zależy. Interesowało ich czy moim celem jest zostanie z nimi na dłużej czy zależy mi tylko na stażu kiedy mogłabym zacząć i dlaczego wybrałam ich firmę. Wydaje mi się, że to typowe pytania dla stażysty :)

Rozwiń
Data dodania: 02.08.2016

Aplikowałeś na: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Rekrutacja odbyła się:czerwiec 2016, Kostrzyn Wielkopolski

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Na początek rozmowa przez telefon z kimś od nich. Sprawdzenie i dopytanie o rzeczy zawarte w CV + rzeczy "techniczne", czyli na jakie warunki się liczy. Następnie rozmowa kwalifikacyjna nr 1 jak się ktoś dostanie dalej. Rozmowa z pytaniami o doświadczenie, motywację do pracy, znajomość różnych programów, dyspozycyjność. Wszystko co zawsze pojawia się chociaż na jednym etapie rekrutacji. Następna i ostatnia rozmowa nr 2 z szefem działu. W zasadzie doprecyzowywanie i dopytywanie o rzeczy, które pojawiły się wcześniej. Wydaje mi się, że to spotkanie to była tylko formalność. Szef miał sobie wybrać kto mu będzie bardziej pasował

Rozwiń
Data dodania: 08.06.2016

Aplikowałeś na: Przedstawiciel handlowy ds. Kluczowych Klientów

Rekrutacja odbyła się:maj 2016, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Ja nie dostałam się do końca tzn. utknęłam na drugim etapie rekrutacji. Miałam rozmowę przez telefon i rozmowę jedną na miejscu. Rozmowy wydawały mi się stosunkowo proste, dlatego nawet nie wiem czemu się nie dostałam do kolejnych części. Ale przechodząc do sedna - zostałam zapytana m.in. jakie mam doświadczenie w tej branży? czy współpracowałam wcześniej z sieciami handlowymi? jakie mam wykształcenie? jakie znam techniki sprzedażowe i których najczęściej używałam do tej pory? czy mam prawo jazdy (pytanie prawie retoryczne)? czego oczekuję? na jakim rodzaju umowy mi zależy? czy znam rynek lokalny?

Rozwiń
Data dodania: 29.04.2016

Aplikowałeś na: przedstawiciel handlowy

Rekrutacja odbyła się:luty 2016, Koszalin

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

I. weryfikują informacje z CV przez telefon. Plus dodatkowo pytają czy jesteś gotowy żeby pracować na własnej działalności gospodarczej i ile chcesz podstawy II. rozmowa na miejscu z kimś od nich. Pytania jakie się ma doświadczenie, czy się realizowało plany, czy się wie co sprzedają tzn jakie marki, jakie się zna techniki sprzedażowe, czy lubi się jeździć autem i jak często się dostaje mandaty, czym się interesujesz III. rozmowa na miejscu z kierownikiem regionu. Pytania jak wcześniej plus kiedy możesz zacząć jak cię wybiorą Ogólnie profesjonalnie, ale podejście maksymalnie standardowe. Wszystkiego można się było wcześniej spodziewać. W takim przypadku jedyna niewiadoma to ile będzie tych wszystkich etapów

Rozwiń
Data dodania: 09.03.2016