Praca - Grafik kreatywny

Branża: Grafika / Fotografia / Sztuka, Doradztwo / Konsulting, Nowe technologie / IT, Usługi Prawnicze
Dodano: 2017-09-15
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wygasa: 2017-10-15
Praca

Grafik kreatywny

O NAS:

  • Ponad 28 lat doświadczenia w tworzeniu produktów ceramicznych o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości,
  • Ponad 1600 zatrudnionych pracowników,
  • 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych,
  • Laureat licznych nagród – Red Dot Design Award, Dobry Design 2016, Mecenas Łódzkiej Kultury, Wielka Perła Ceramiki UE, Lider Polskiej Gospodarki.

ZADANIA:

  • Współpraca w tworzeniu nowych produktów do oferty Grupy Paradyż.
  • Tworzenie i korygowanie plików graficznych teł, dekoracji i struktur dla kolekcji produktów Grupy Paradyż.
  • Bieżąca analiza otoczenia rynkowego oraz aktualnych trendów wzorniczych i zakupowych.
  • Udział w wydarzeniach branżowych.
  • Ścisła współpraca z menedżerami produktu w zakresie projektowania.

WYMAGANIA:

  • Kreatywność, wyobraźnia, samodzielność i zaangażowanie.
  • Wykształcenie wyższe, preferowana grafika komputerowa, projektowanie graficzne, architektura wnętrz.
  • Rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku specjalistycznym w roli projektanta, grafika.
  • Znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator, oprogramowanie 3D.
  • Obsługa aplikacji Word, Excel, Power Point i Outlook na poziomie średniozaawansowanym.
  • Mile widziana znajomość zasad składu i technik drukarskich.
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • ogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.