Praca - Kierownik ds. Programów Lojalnościowych

Branża: FMCGSprzedaż
Dodano:
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa:

Kierownik ds. Programów Lojalnościowych

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie programami lojalnościowymi na platformach internetowych
  • Bieżąca obsługa programów lojalnościowych poprzez realizację komunikacji z użytkownikami i klientem
  • Proponowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności i rozwiązań w ramach realizowanego programu lojalnościowego
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży, IT oraz zewnętrznymi agencjami kreatywnymi w pozyskaniu oraz bieżącej obsłudze klientów
  • Zapewnienie satysfakcji klientów oraz utrzymanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy
  • Rozliczanie programów lojalnościowych wraz z analizą ich efektywności
  • Zarządzanie zespołem wspierającym obsługę programów lojalnościowych
  • Zarządzanie budżetem marketingowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing)
  • Doświadczenie w konstruowaniu programów lojalnościowych, motywacyjnych bądź podobnych rozwiązań, opartych o platformy internetowe
  • Doświadczenie w pracy po stronie klienta lub w agencji kreatywnej, związane z programami lojalnościowymi/motywacyjnymi, obsługiwanymi online
  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz formułowania rekomendacji
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Biegły język polski
  • Język angielski minimum na poziomie dobrym, wystarczającym do swobodnej komunikacji zarówno w formie pisemnej jak i werbalnej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office