Praca - Młodszy Specjalista ds. Płac

Branża: Administracja biurowa, Finanse / Ekonomia
Dodano: 2017-05-22
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-06-26
Praca
Opis obrazka
Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Pracując w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

W chwili obecnej poszukujemy kandydata/-kę na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Płac

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa na czas określony do 31 grudnia 2017r.

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie i administracja umów zleceń oraz umów o praktyki,
    • Rozliczanie i przygotowywanie dokumentów dot. umów o praktyki,
    • Konsultacje dla biznesu w zakresie zasad rozliczania umów zleceń,
    • Przygotowywanie dokumentów dot. umów zleceń,
  • Obsługa i administracja systemu „Umowy Zlecenia” - wprowadzanie danych i administracja systemem,
  • Przygotowanie raportów, zestawień oraz prezentacji,
  • Inne prace wynikające z prowadzonych projektów z zakresu HR.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów z obszarów: administracji, zarządzania, HR lub kierunków pokrewnych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale HR w obszarze rozliczania wynagrodzeń,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2),
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony przez firmę zewnętrzną,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).”