Żywiec Zdrój

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój S.A. to firma zajmująca się produkowaniem wody butelkowanej. Swoją działalność przedsiębiorstwo zaczęło w 1992 roku. Obecnie Żywiec Zdrój zarządza 5 lokalizacjami, w których zatrudnia prawie 600 osób.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Miejsce, które się dobrze wspomina

2016-07-05
anonimowo
Nie pracuje w tej firmie już będzie ze dwa lata. Cały czas ich dobrze wspominam. Teraz mam porównanie to inaczej na nich patrzę chociaż w większości moja ocena się nie zmieniła.

To nie było wówczas miejsce do wielkiej kariery. Pozwalało za to na stabilne zatrudnienie w fajnej atmosferze i za dobre pieniądze.

Doświadczenie można było zdobyć i to chyba oczywiste. Dorzucali od siebie socjal i nie robili problemów np. nie kazali siedzieć dłużej niż normalnie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

2016-05-24
Branża: SprzedażMiejsce: RzeszówTermin rozmowy: 3.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Pracy nie dostałem a w krokach rekrutacji uczestniczyłem w dwóch. Tzn najpierw rozmawiałem przez telefon z kimś z Żywca a potem byłem na takim spotkaniu "oko w oko". Rozmowy jedna i druga sensowne i z mojego doświadczenia wynikało, że normalnej długości. Nie wiem dlaczego nie udało mi się dostać pracy, bo tego nikt nie wyjaśnia. Może miałem jednak za małe doświadczenie.

Nie mam takiej dobrej pamięci żeby pamiętać o co pytali dokładnie, bo wtedy chodziłem na różne rozmowy i intensywnie szukałem pracy. Na pewno chcieli wiedzieć ile chce zarabiać jaki mam okres wypowiedzenia ile lat pracuje jako przedstawiciel i na czym polegała moja praca w tych firmach, które miałem w CV. I czy lubię jeździć samochodem. To pytanie zapamiętałem, bo wydawało mi się oczywiste

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz