Zoetis

Farmaceutyka / Medycyna, Przemysł / Produkcja

O Zoetis

Zoetis - dawniej część firmy farmaceutycznej Pfizer - to globalna spółka działającą w dziedzinie ochrony zdrowia zwierząt. Jej misją jest ciągłe doskonalenie produktów i usług dla lekarzy weterynarii i ich klientów (hodowców, właścicieli zwierząt).

Dzięki 60-letniemu doświadczeniu Zoetis oferuje wysokiej jakości leki, szczepionki, wsparcie techniczne i usługi edukacyjne. Firma nieustannie pracuje też nad tym, aby jeszcze lepiej rozumieć wyzwania, przed jakimi stają obecnie lekarze weterynarii, hodowcy oraz właściciele zwierząt. Ambicją firmy jest stać się niezastąpionym partnerem w codziennej pracy zarówno dla lekarzy weterynarii, jak i hodowców.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zoetis dla każdego kto kocha zwierzaki

2015-11-06
General Ledger Associate
Firma stawia na ludzi i na ich potencjał. Oferują szkolenia zwiększające kompetencje i umożliwiają mi bycie na bieżąco we wszystkich nowych rozwiązaniach księgowych. Podoba mi się to co firma robi, dba o zwierzęta i w związku z tym organizują dla pracowników kilka razy do roku eventy poświęcone tej tematyce. W firmie obowiązuje elastyczny czas pracy, co pozwala mi lepiej dopasować swoje godziny pracy do obowiązków rodzinnych. Zostałam objęta pakietem opieki medycznej, kolejny plus dla Zoetisa
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Associate (Praca)

2016-04-21
Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2014
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie pamiętam aż tak dokładnie przebiegu rozmowy, bo już trochę czasu minęły, ale wydaje mi się, że były dwie rozmowy i test i chyba nic oprócz tego.

Pierwsza rozmowa była z HRką, taka typowa, doświadczenie, programy, na czym pracowałem, czy wiem, czym się będę zajmował itp., plus kilka pytań w języku angielskim, chyba o zainteresowania.

Druga rozmowa z Team Leaderem, w sumie to zakres podobny.

Do tego był test z rachunkowości i test z excela. Właściwie to nic, czego by się nie można spodziewać. Miło, profesjonalnie, przyjemnie.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz