Zoetis

Farmaceutyka / Medycyna, Przemysł / Produkcja

O Zoetis

Zoetis - dawniej część firmy farmaceutycznej Pfizer - to globalna spółka działającą w dziedzinie ochrony zdrowia zwierząt. Jej misją jest ciągłe doskonalenie produktów i usług dla lekarzy weterynarii i ich klientów (hodowców, właścicieli zwierząt).

Dzięki 60-letniemu doświadczeniu Zoetis oferuje wysokiej jakości leki, szczepionki, wsparcie techniczne i usługi edukacyjne. Firma nieustannie pracuje też nad tym, aby jeszcze lepiej rozumieć wyzwania, przed jakimi stają obecnie lekarze weterynarii, hodowcy oraz właściciele zwierząt. Ambicją firmy jest stać się niezastąpionym partnerem w codziennej pracy zarówno dla lekarzy weterynarii, jak i hodowców.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

było nie najgorzej

Anonimowo
Praca w Zoetis była całkiem niezłym czasem w moim życiu. Wynagrodzenie było przyzwoite, firma miała swoją misję pomocy zwierzętom (jako, że kocham zwierzaki to czułam się bardzo spełniona). Obowiązki były ciekawe i zróżnicowane, nauczyłam się dzięki temu sporo nowych rzeczy i teraz jestem zaprawiona w bardzo różnych rodzajach zadań. Godziny pracy mi odpowiadały, atmosfera też była w porządku. W sumie to taka firma na mocną czwórkę! Myślę, że to dobra praca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Associate (Praca)

  Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2014
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Nie pamiętam aż tak dokładnie przebiegu rozmowy, bo już trochę czasu minęły, ale wydaje mi się, że były dwie rozmowy i test i chyba nic oprócz tego.

  Pierwsza rozmowa była z HRką, taka typowa, doświadczenie, programy, na czym pracowałem, czy wiem, czym się będę zajmował itp., plus kilka pytań w języku angielskim, chyba o zainteresowania.

  Druga rozmowa z Team Leaderem, w sumie to zakres podobny.

  Do tego był test z rachunkowości i test z excela. Właściwie to nic, czego by się nie można spodziewać. Miło, profesjonalnie, przyjemnie.