Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Zjednoczenie Agencja Interaktywna

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka, Internet / E-commerce

O Zjednoczenie Agencja Interaktywna

Agencja interaktywna [ zjednoczenie.com ] specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm i ich marek w zakresie marketingu internetowego. Firma powstała w 2001 roku z inicjatywy kilku byłych pracowników portalu Arena.pl S.A.

Początkowo skupialiśmy się na tworzeniu aplikacji internetowych i rozwijaniu własnej platformy aplikacyjnej oraz systemu zarządzania treścią serwisów www - tzw. CMS (ang. Content Management System). Obecnie nasze usługi to oprócz obsługi informatycznej także tworzenie strategii e-marketingowych, projektowanie i tworzenie multimediów, czy obsługa kampanii reklamowych.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Polecam każdemu!

Specjalista SEM
To była dobra praca. Fajni ludzie, dobry system pracy, ciekawe obowiązki, dużo projektów, spore zróżnicowanie zadań i dobra pensja. Jeśli na coś narzekałem to na zbyt małą liczbę benefitów i małe możliwości pracy zdalnej - czyli w sumie na niewiele.
Mam mega sentyment i bardzo dobrze wspominam pracę w Zjednoczeniu. Niestety musiałem wyprowadzić się z Gdańska i opuściłem firmę. Ogółem firmę polecam każdemu!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance