ZIBI

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O ZIBI

Zibi S.A. zajmuje się dystrybucją zegarków, produktów elektronicznych i instrumentów muzycznych. Firma jest jednym z liderów w tej branży na polskim rynku. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku - obecnie zarządza sklepem internetowym, 56 salonami stacjonarnymi znanymi pod nazwą Time Trend oraz 20 salonami muzycznymi Riff.

Nowe OpinieDodaj

2.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo przeciętna praca

2016-04-04
anonimowo
Praca jak praca, bardziej dla studentów albo dla ludzi bez wyższych wymagań. Rotacja jest bardzo duża bo i warunki przeciętne, pieniądze wpadają, ale za to jest odpowiedzialność materialna co dla mnie jest kompletną porażką.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Serwisu (Praca)

2016-02-28
Branża: Instalacja / Utrzymanie / SerwisMiejsce: SochaczewTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W Zibi szukali kogoś do serwisu na dłuższą współpracę. Warunki z ogłoszenia mieli dobre dlatego wysłałem do nich dokumenty. Okazało się, że najpierw robią jedną rozmowę ogólną. Zadali mi trzy pytania na krzyż. Czemu chcę dla nich pracować, co wiem o ich firmie, czy jestem dokładny i czym się interesuje. Miałem tak ogólnie opowiadać o sobie.

Później robią drugą rozmowę z kierownikiem. Też opowiada się o sobie, kierownik pyta o pieniądze ile by się chciało zarobić, kiedy można zacząć pracę, czy szuka się czegoś na dłużej, czy ma się zdolności manualne i lubi pracę wymagającą cierpliwości. Później pokazuje jakąś krótką naprawę. Nie trzeba mieć wiedzy ani doświadczenia. Najpierw i tak przechodzi się przez szkolenie. Na dobrą sprawę nie wiem czym się trzeba wykazać. Mnie nie przyjęli

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz