ZIBI

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O ZIBI

Zibi S.A. zajmuje się dystrybucją zegarków, produktów elektronicznych i instrumentów muzycznych. Firma jest jednym z liderów w tej branży na polskim rynku. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku - obecnie zarządza sklepem internetowym, 56 salonami stacjonarnymi znanymi pod nazwą Time Trend oraz 20 salonami muzycznymi Riff.

Nowe OpinieDodaj

2.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo przeciętna praca

anonimowo
Praca jak praca, bardziej dla studentów albo dla ludzi bez wyższych wymagań. Rotacja jest bardzo duża bo i warunki przeciętne, pieniądze wpadają, ale za to jest odpowiedzialność materialna co dla mnie jest kompletną porażką.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Serwisu (Praca)

Branża: Instalacja / Utrzymanie / SerwisMiejsce: SochaczewTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W Zibi szukali kogoś do serwisu na dłuższą współpracę. Warunki z ogłoszenia mieli dobre dlatego wysłałem do nich dokumenty. Okazało się, że najpierw robią jedną rozmowę ogólną. Zadali mi trzy pytania na krzyż. Czemu chcę dla nich pracować, co wiem o ich firmie, czy jestem dokładny i czym się interesuje. Miałem tak ogólnie opowiadać o sobie.

Później robią drugą rozmowę z kierownikiem. Też opowiada się o sobie, kierownik pyta o pieniądze ile by się chciało zarobić, kiedy można zacząć pracę, czy szuka się czegoś na dłużej, czy ma się zdolności manualne i lubi pracę wymagającą cierpliwości. Później pokazuje jakąś krótką naprawę. Nie trzeba mieć wiedzy ani doświadczenia. Najpierw i tak przechodzi się przez szkolenie. Na dobrą sprawę nie wiem czym się trzeba wykazać. Mnie nie przyjęli