WYG International

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O WYG International

WYG International zajmuje się zarządzaniem wielodyscyplinarnymi projektami społeczno-gospodarczymi i infrastrukturalnymi. Przedsiębiorstwo w Polsce funkcjonuje od 1999 roku - główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie, ale oprócz tego działają także biura regionalne m.in. we Wrocławiu i w Poznaniu. WYG International wchodzi w skład WYG Group, brytyjskiej międzynarodowej grupy zrzeszającej firmy doradcze.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Ok - może być lepiej

2016-11-14
anonimowo
Dokładnie jak w tytule ok tylko może być lepiej. Na przykład pod względem szkoleń, stabilizacji i traktowania pracowników. Nie podobało mi się to, że uzgodniliśmy coś wcześniej a później wcale to nie było tak robione.

Ok pod względem wynagrodzenia, godzin pracy, elastyczności jak trzeba i atmosfery przynajmniej pomiędzy częścią ludzi. Fajne projekty podbijają tą moją ogólną ocenę. Tyle tylko, że to nie jest firma, w której da się intensywnie rozwijać przez cały czas kiedy jest się zatrudnionym. To wielki minus w tej branży.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

pracownik biurowy (Praca)

2016-03-01
Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz