WYG International

Doradztwo / Konsulting, Human Resources, Inżynieria / Konstrukcje

O WYG International

WYG International zajmuje się zarządzaniem wielodyscyplinarnymi projektami społeczno-gospodarczymi i infrastrukturalnymi. Przedsiębiorstwo w Polsce funkcjonuje od 1999 roku - główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie, ale oprócz tego działają także biura regionalne m.in. we Wrocławiu i w Poznaniu. WYG International wchodzi w skład WYG Group, brytyjskiej międzynarodowej grupy zrzeszającej firmy doradcze.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok - może być lepiej

2016-11-14
anonimowo
Dokładnie jak w tytule ok tylko może być lepiej. Na przykład pod względem szkoleń, stabilizacji i traktowania pracowników. Nie podobało mi się to, że uzgodniliśmy coś wcześniej a później wcale to nie było tak robione.

Ok pod względem wynagrodzenia, godzin pracy, elastyczności jak trzeba i atmosfery przynajmniej pomiędzy częścią ludzi. Fajne projekty podbijają tą moją ogólną ocenę. Tyle tylko, że to nie jest firma, w której da się intensywnie rozwijać przez cały czas kiedy jest się zatrudnionym. To wielki minus w tej branży.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik biurowy (Praca)

2016-03-01
Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na początku rozmowy musiałem pokazać, że potrafię obsługiwać kopiarkę. Więc wziąłem jakiś papier i skserowałem. Wielki problem to nie był.

Później już sobie normalnie rozmawialiśmy. Doświadczenie mam, więc poopowiadałem o poprzednich pracodawcach, co robiłem i na jakich stanowiskach. To wszystko w sumie było w CV, ale opisałem to jakoś tak dokładniej, powiedziałem, czego się dzięki temu nauczyłem.

Były pytania o studia, ale to akurat norma.

Do tego - kilka pytań o urządzenia biurowe, czy potrafię używać. Kopiarkę pokazałem wcześniej, o innych tylko opowiedziałem. Kobieta jeszcze zapytała, czy umiem office'a obsługiwać i jakie wynagrodzenie by mi odpowiadało.

I tu był zgrzyt, bo okazało się, że mogą mi zaoferować połowę tej kwoty, więc musiałem odmówić.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz