WYG International

Doradztwo / Konsulting, Human Resources, Inżynieria / Konstrukcje

O WYG International

WYG International zajmuje się zarządzaniem wielodyscyplinarnymi projektami społeczno-gospodarczymi i infrastrukturalnymi. Przedsiębiorstwo w Polsce funkcjonuje od 1999 roku - główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie, ale oprócz tego działają także biura regionalne m.in. we Wrocławiu i w Poznaniu. WYG International wchodzi w skład WYG Group, brytyjskiej międzynarodowej grupy zrzeszającej firmy doradcze.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok - może być lepiej

anonimowo
Dokładnie jak w tytule ok tylko może być lepiej. Na przykład pod względem szkoleń, stabilizacji i traktowania pracowników. Nie podobało mi się to, że uzgodniliśmy coś wcześniej a później wcale to nie było tak robione.

Ok pod względem wynagrodzenia, godzin pracy, elastyczności jak trzeba i atmosfery przynajmniej pomiędzy częścią ludzi. Fajne projekty podbijają tą moją ogólną ocenę. Tyle tylko, że to nie jest firma, w której da się intensywnie rozwijać przez cały czas kiedy jest się zatrudnionym. To wielki minus w tej branży.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik biurowy (Praca)

Branża: Doradztwo / KonsultingMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Na początku rozmowy musiałem pokazać, że potrafię obsługiwać kopiarkę. Więc wziąłem jakiś papier i skserowałem. Wielki problem to nie był.

Później już sobie normalnie rozmawialiśmy. Doświadczenie mam, więc poopowiadałem o poprzednich pracodawcach, co robiłem i na jakich stanowiskach. To wszystko w sumie było w CV, ale opisałem to jakoś tak dokładniej, powiedziałem, czego się dzięki temu nauczyłem.

Były pytania o studia, ale to akurat norma.

Do tego - kilka pytań o urządzenia biurowe, czy potrafię używać. Kopiarkę pokazałem wcześniej, o innych tylko opowiedziałem. Kobieta jeszcze zapytała, czy umiem office'a obsługiwać i jakie wynagrodzenie by mi odpowiadało.

I tu był zgrzyt, bo okazało się, że mogą mi zaoferować połowę tej kwoty, więc musiałem odmówić.