Wezi-tec

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Wezi-tec

Grupa Weber jest dostawcą Full-Service, ponoszącym pełną odpowiedzialność za projekt – począwszy od wstępnych idei i rozwiązań, aż po dostarczenie gotowego wyrobu. Szybkość, elastyczność i innowacyjność mają przy tym decydujące znaczenie.

We współpracy z klientem stawiamy na partnerstwo i wzajemne zaufanie. Oferujemy klientowi najwyższej jakości serwis i kompetentne oraz kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy przy realizacji projektu, jak również po jego zakończeniu.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Super na początek dla osób po studiach

2016-05-29
anonimowo
Piszę, że super na początek dlatego, że sam tak zaczynałem. Trafiłem tam prosto po studiach i to był super wybór. Nie zarabiałem nie wiadomo jak dużo ale też nie miałem doświadczenia zbytnio. Po roku dostałem kartę z Medicover i to chyba u nich normalne, że dopiero po roku dają ten benefit.

Podobało mi się, że każdy wie co ma robić, jakie są zasady i że było sympatycznie. Ja się tam super dużo nauczyłem i to teraz doceniam
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz