Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Wezi-tec

Przemysł / Produkcja

O Wezi-tec

Grupa Weber jest dostawcą Full-Service, ponoszącym pełną odpowiedzialność za projekt – począwszy od wstępnych idei i rozwiązań, aż po dostarczenie gotowego wyrobu. Szybkość, elastyczność i innowacyjność mają przy tym decydujące znaczenie.

We współpracy z klientem stawiamy na partnerstwo i wzajemne zaufanie. Oferujemy klientowi najwyższej jakości serwis i kompetentne oraz kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy przy realizacji projektu, jak również po jego zakończeniu.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Niezła praca bez ciśnienia

Konstruktor Mechanik
Cieszę się, że od 7 miesięcy pracuję w firmie bez ciśnienia, gdzie umiejętność współpracy z innymi jest jednym z głównie premiowanych umiejętności. Średnia wieku w zespole jest niska, mamy mega młody zespół. Myślę, że to m. in. dzięki skutecznemu systemowi wdrażania nowych pracowników. Godziny pracy bardzo mi odpowiadają, mam dużo czasu dla siebie. Zdarzają się szkolenia, ale fajnie gdyby były częstsze. Z wypłatą jest podobnie. Nie jest zła, ale mogliby ją trochę podnieść, zawsze to bardziej chce się pracować. Plusem jest to, że pieniądze są zawsze na czas, to daje poczucie stabilności. Cóż… „czystych” minusów nie widzę, pewne rzeczy trzeba tylko trochę poprawić.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance