Wasko

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Wasko

Wasko to lider branży teleinformatycznej w Polsce. Na rynku działa od ponad 25 lat. Zajmuje się głównie obsługą sektorów: paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej.

Firma zarówno projektuje, jak i wytwarza oprogramowanie, oraz realizuje kompleksowe usługi, od wdrażania, poprzez utrzymanie, aż po eksploatację systemów informatycznych.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Praca po studiach dla początkujących

2016-11-26
anonimowo
Powód mojej rezygnacji z pracy był bardzo prosty chyba prozaiczny chęć dalszego rozwoju/znalezienie dla siebie perspektyw. Bardzo mi się fajnie pracowało w Wasko decyzja o odejściu nie była prosta gdyby były mniejsze ambicje pracowałbym zapewne po dziś dzień. Ten jeden powód w końcu przeważył nad zaletami. Jak ładnie widać po ocenie punktowej te normalne rzeczy jakie się ocenia w firmie wychodziły na 4/5. Na dłużej niż 2 lata zostają ci którzy aż tak nie dążą żeby wprowadzać zmiany w swoim życiu. Lubią taką stabilizację/pewność pracy.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz