Logo WALTER GROUP
+ Dodaj opinię

WALTER GROUP

Inne, Transport / Logistyka
501+

WALTER GROUP to 4300 pracowników z ponad 40 krajów. Jesteśmy prywatnym koncernem austriackim cieszącym się szerokim uznaniem i niekwestionowaną pozycja rynkową. Główne obszary działalności firmy WALTER GROUP to realizacja transportów ładunków całopojazdowych na terenie Europy w zakresie transportu drogowego i intermodalnego przez firmę LKW WALTER, sprzedaż i wynajem kontenerów biurowych, magazynowych i sanitarnych przez firmę CONTAINEX. WALTER GROUP jest zainteresowana pozyskaniem dla swojego koncernu najlepszych talentów ze wszystkich krajów europejskich. Oferujemy Państwu interesującą i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole, miłą atmosferę w miejscu pracy i intensywne szkolenia, począwszy od naszego programu "Train the Winner".

Kariera w WALTER GROUP
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w WALTER GROUP

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w WALTER GROUP

WALTER GROUP Zdjęcie 1WALTER GROUP Zdjęcie 2WALTER GROUP Zdjęcie 3WALTER GROUP Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Po prostu bądź sobą. Chcemy Cię poznać takim, jakim jesteś na co dzień. U nas liczy się człowiek!

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzamy w języku niemieckim, dlatego jego komunikatywna znajomość jest dla nas kluczowa. Przypomnij sobie najważniejsze zwroty i spróbuj porozmawiać z kimś po niemiecku, żeby podczas spotkania czuć się swobodnie.

Etap #1 Aplikacja on-line

Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny w języku niemieckim przez naszą stronę internetową career.walter-group.com. Czekając na odpowiedź, warto odświeżyć sobie znajomość niemieckiego. Pamiętaj, rozmowa kwalifikacyjna będzie przeprowadzona właśnie w tym języku!

Etap #2 Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twój profil pasuje do tego, jakiego poszukujemy, umówimy się na rozmowę telefoniczną. Rozmowa trwa około 15–20 minut i prowadzona jest po niemiecku. Nie ma konieczności przygotowywania specjalnego słownictwa branżowego. Będziemy chcieli po prostu Cię poznać.

Etap #3 Rozmowa osobista

Na drugą rozmowę zaprosimy Cię do Kufstein lub do Wiener Neudorf (koło Wiednia). Po przedłożeniu stosownych pokwitowań, zwrócimy Ci koszty związane z przyjazdem.

Etap #4 Tak albo nie

Tak albo nie – właśnie tak krótki jest u nas proces rekrutacyjny. Nie ma testów, egzaminów, Assessement Center. Chcemy się nawzajem poznać, żeby stwierdzić, czy pasujesz do WALTER GROUP i dać Ci możliwość dokonania oceny, czy nasza firma odpowiada Twoim oczekiwaniom oraz wyobrażeniom.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy