WALTER GROUP

Logo WALTER GROUP
+ Dodaj opinię

Wrocław, Gdańsk / Sopot+1
WALTER GROUP
Inne, Transport / Logistyka
501+

WALTER GROUP to 4300 pracowników z ponad 40 krajów. Jesteśmy prywatnym koncernem austriackim cieszącym się szerokim uznaniem i niekwestionowaną pozycja rynkową. Główne obszary działalności firmy WALTER GROUP to realizacja transportów ładunków całopojazdowych na terenie Europy w zakresie transportu drogowego i intermodalnego przez firmę LKW WALTER, sprzedaż i wynajem kontenerów biurowych, magazynowych i sanitarnych przez firmę CONTAINEX. WALTER GROUP jest zainteresowana pozyskaniem dla swojego koncernu najlepszych talentów ze wszystkich krajów europejskich. Oferujemy Państwu interesującą i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole, miłą atmosferę w miejscu pracy i intensywne szkolenia, począwszy od naszego programu "Train the Winner".

Kariera w WALTER GROUP
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Atmosfera

Warunki

Business as YOUsual

Rozpiera Cię energia? Chcesz coś zmieniać albo mieć poczucie wpływu na rozwój poszczególnych rynków? Twoja pasja i zamiłowanie mogą nadawać tempo pracy każdego dnia. A jeśli dodatkowo znasz język niemiecki i masz ukończone studia ekonomiczne, logistyczne, językowe lub inne pokrewne, to nie ma co zwlekać - jesteś właśnie tą osobą, której szukamy!

Jedna organizacja, wiele możliwości rozwoju

W związku z rozmiarami WALTER GROUP oraz różnorodnością branż, nasza organizacja otwiera przed Tobą szerokie możliwości zawodowe. Transport Management, Sales Management czy Customer Service to tylko niektóre z kierunków rozwoju. Twoja ścieżka kariery może być indywidualnie kształtowana i dopasowana do talentów, zainteresowań oraz mocnych stron Dzięki wsparciu ze strony doświadczonych kolegów i koleżanek wkrótce sam staniesz się profesjonalistą w swojej dziedzinie. To, w jakim kierunku podążymy w przyszłości, będzie również Twoim udziałem.

Wszystko jest możliwe!

Nikt w WALTER GROUP nie mówi, że mamy łatwą pracę. Ale za to każdy może potwierdzić, że daje ona całą masę możliwości! Chętnie podejmujemy wyzwania, a wpływ na to mają nie tylko krótkie procesy decyzyjne, lecz także przede wszystkim serdeczna atmosfera w całej firmie. Wiąże się to również z dużą odpowiedzialnością, która spoczywa na pracownikach. Rozwijamy się indywidualnie, ale dopiero razem tworzymy niezawodny team. Wierzymy, że radość z dobrze wykonanej pracy jest tym większa, im więcej jest ludzi, z którymi można ją dzielić. Stąd tyle różnych okazji do wspólnego świętowania – począwszy od uroczystego Balu Bożonarodzeniowego, poprzez letni festyn dla pracowników i ich rodzin, aż po wspólne wyjazdy integracyjne czy liczne formy spędzania czasu wolnego na sportowo, np. gra w piłkę nożną lub hokeja.

Praca się opłaca

Stabilna sytuacja finansowa i pewne stanowisko - takie oczekiwania najczęściej wymieniają osoby szukające pracy. W naszej firmie to standard. Co więcej, ponadprzeciętne zaangażowanie wymaga ponadprzeciętnego wynagrodzenia. Zapewniamy solidną podstawę oraz atrakcyjne premie uzależnione od wypracowanych wyników. Oprócz pensji i benefitów gwarantujemy Ci niezależność w podejmowaniu decyzji. Nie narzucamy stylu pracy, bo wiemy, że nie ma jednej drogi do osiągnięcia celu.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+2 zdjęcia

Opinie o WALTER GROUP

(2)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

2 opinie

4.4

4.5Atmosfera

4.5Benefity

4.5Możliwość rozwoju

4.5Wynagrodzenie

4.0Work/life balance

10.05.2016
4.0

Dobre warunki do rozwoju

Firma, w której da się bardzo dużo nauczyć. Można powiedzieć, że idealna na początek albo dla osób zmieniających branżę. Typowa praca na dobrą czwórkę - bardzo rozwojowa, w fajnej atmosferze, przyzwoitych godzinach, z miłymi w większości ludźmi, z dodatkowymi socjalnymi bonusami. Jeszcze jeden plus to międzynarodowe środowisko, bo człowiek więcej się przez to uc...
więcej
Czy ta opinia jest przydatna?
tak nie

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy WALTER GROUP

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.