Volkswagen Group Polska

Motoryzacja, Handel i Usługi

O Volkswagen Group Polska

Spółka Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP) powstała 1 czerwca 2012 roku w wyniku połączenia spółek KPI Polska, KPI BS, KPI Sports Cars, Kulczyk Tradex i Skoda Auto Polska SA. - jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche i Volkswagen Samochody Użytkowe oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.


Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy międzynarodową organizacją, liderem na rynku motoryzacyjnym umożliwiającym zdobycie unikalnego doświadczenia. Poszukujemy ludzi z pasją, energicznych, zaangażowanych oraz zmotywowanych do pracy. Każdy dzień stanowi nowe wyzwanie. W naszej firmie czujesz, że jesteś częścią ogromnego sukcesu, ponieważ to od pracowników Volkswagen Group Polska zależy jakie samochody będą jeździły po drogach tego kraju. To tutaj budujemy przyszłość.


Kultura organizacji.

Zespół Volkswagen Group Polska to eksperci i pasjonaci, którzy uwielbiają swoja pracę. Każdego dnia wychodzisz stąd bogatszy o umiejętności, doświadczenie i wiedzę. Tutaj napędzają nas codzienne wyzwania, cele które chcemy zrealizować, ale przede wszystkim fantastyczni ludzie. Dla nas istotny jest Twój charakter. Jeżeli chcesz pracować z mistrzami, chcesz być mistrzem – to miejsce dla Ciebie.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca dla ambitnych

anonimowo
Typowa korporacja, ludzie zrobią wszystko, by awansować. Wyścig szczurów pomiędzy pracownikami to nie jest zbyt fajna rzecz. No ale jeżeli chodzi o warunki oferowane przez pracodawcę, to tak prawdę powiedziawszy jest bardzo dobrze. Stawki dosyć wysokie, do tego benefity takie jak prywatna opieka medyczna - no to jest wysoki poziom. Plus oczywiście premie.

Choć moim zdaniem powinni robić jakieś kursy czy wyjazdy, żeby pracownicy byli w stanie pracować bardziej jak drużyna.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie pamiętam tak profesjonalnie przeprowadzonej rekrutacji, jak ta w Volkswagen Group Polska. Wszystko było tak zaplanowane i przemyślane, że mimo kilku etapów szło bardzo sprawnie. Najpierw dostałem zaproszenie do siedziby firmy. Tam było Assessment Centre - jedno zadanie z pakietu Office, drugim był test z angielskiego. Poziom całkiem wysoki, stresik trochę był. Później rozmowa z osobą z HR i przełożonym działu, do którego starałem się dostać. Pytania zarówno ogólne, jak i szczegółowe. Te drugie były jednak z pewnością łatwiejsze niż Assessment Centre. Odpowiedź zwrotną dostałem po kilku dniach. Bardzo dobrze wspominam tą rekrutację.