Vivus Finance

Finanse / Ekonomia

O Vivus Finance

Vivus.pl to największy pożyczkodawca online w Polsce. Spółka należy do północnoeuropejskiej grupy 4finance. W codziennej pracy kierujemy się energią, kreatywnością, otwartością, pasją i uczciwością. Tych 5 wartości wskazuje nam drogę i daje gwarancję bycia numerem jeden w swojej branży. Dajemy możliwość pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku. Stosujemy najnowsze technologie i rozwiązania biznesowe dla swoich Klientów. Jesteśmy młodym, energicznym, zgranym zespołem.


Cenimy sobie takie cechy jak:

Elastyczność - szybko dostosowujemy się do nowych warunków; 

Inicjatywa – doceniamy pomysłowość i lubimy tych, którzy nie boją się wyjść przed szereg z przełomowymi pomysłami;

Odpowiedzialność - rzetelność i solidność są podstawą naszej efektywności;

Samodzielność – każdy z nas jest odpowiedzialny za kreowanie otaczającej go rzeczywistości;

Skuteczność – osiągamy ambitne cele, które są siłą napędową do zdobywania kolejnych szczytów;

Wytrwałość – możemy się potknąć, ale nie zatrzymać;

Zaangażowanie – dajemy z siebie zawsze 100%, co przekłada się na osiągane przez nas wyniki.


Nasz zespół składa się z 6 głównych obszarów: Pionów Finansów i Rachunkowości, Operacji, Marketingu, Sprzedaży oraz Departamentów HR, Prawnego, Ryzyka i Informacji Zarządczej. Każdy z nich realizuje swoje zadania, ale wspólnie, wspierając się nawzajem pracujemy na sukces Vivus.pl. Wśród nas nie ma równych i równiejszych. Każdy może przedstawić swoje zdanie i mieć pewność, że zostanie wysłuchany. Wiele pomysłów naszych pracowników zostało wdrożonych w życie firmy. Każdy z nas, niezależnie od zajmowanego stanowiska, może wpływać na rozwój Vivus.pl. Rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników jest dla nas kluczowy. Służy temu system oceny rocznej, który jest świetną okazją do dyskusji na temat wyników, oczekiwań względem rozwoju oraz potrzeb szkoleniowych. Dbamy o atmosferę i zadowolenie pracowników, dlatego przeprowadzamy badanie satysfakcji z pracy. Dzięki temu szczegółowo poznajemy ich potrzeby i odczucia związane z pracą. To sprawia, że stajemy się coraz lepsi.


Podoba Ci się nasze podejście do pracy? To znaczy, że masz potencjał by być częścią Vivus.pl!

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla osób na tzw. starcie zawodowym

anonimowo
Fajne miejsce dla osób, które dopiero zaczynają swoją "karierę" (to chyba za duże słowo w 90% przypadków) zawodową. Mówiąc prościej dla tych osób, które szukają pierwszej pracy. Jak na to pierwsze zatrudnienie to wychodzi się fajnie finansowo, pracuje się na zmiany według elastycznego grafiku i można poznać fajnych młodych także "startujących" młodych ludzi. Na pewno atmosfera tam jest godna zapamiętania :) Mało gdzie ludzie się lubią i to tak naprawdę a nie tylko udają. Myślę, że praca w Vivusie przez pewien czas może się takim młodym podobać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Sympatyczna rekrutacja - tak bym określiła rozmowę, na której byłam w Vivusie już jednak dość dawno temu. Nie pamiętam po takim czasie wszystkiego dokładnie. Ale tak mniej więcej mogę komuś poradzić czego się spodziewać.

Więc u mnie sprawa wyglądała tak - w trakcie rozmowy obyło się bez stresu. Pani, z którą rozmawiałam starała się "wyluzować" atmosferę. Wiadomo, że musiała zapytać o doświadczenie jakie mam do tej pory i czym się konkretnie zajmowałam. Ale wszystko tak z uśmiechem i pozytywnie.

Z pytań pamiętam na przykład, że chciała wiedzieć jakie są moje zalety, do czego chcę dojść w życiu zawodowym i pytała o Office. Sama opowiedziałam też jak sobie wyobrażam pracę i ile chcę zarobić u nich. Nie skomentowała oczekiwań finansowych tylko je zapisała