Vivus Finance

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Vivus Finance

Vivus.pl to największy pożyczkodawca online w Polsce. Spółka należy do północnoeuropejskiej grupy 4finance. Z naszych usług korzysta prawie 4 tys. klientów dziennie. Oferta Vivus.pl to pożyczki na okres 30 dni, które są spłacane jednorazowo. W codziennej pracy kierujemy się energią, kreatywnością, otwartością, pasją i uczciwością. Tych 5 wartości wskazuje nam drogę i daje gwarancję bycia numerem jeden w swojej branży. Dajemy możliwość pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku. Stosujemy najnowsze technologie i rozwiązania biznesowe dla swoich Klientów. Jesteśmy młodym, energicznym, zgranym zespołem.

Cenimy sobie takie cechy jak:
Elastyczność - szybko dostosowujemy się do nowych warunków; 
Inicjatywa – doceniamy pomysłowość i lubimy tych, którzy nie boją się wyjść przed szereg z przełomowymi pomysłami;
Odpowiedzialność - rzetelność i solidność są podstawą naszej efektywności;
Samodzielność – każdy z nas jest odpowiedzialny za kreowanie otaczającej go rzeczywistości;
Skuteczność – osiągamy ambitne cele, które są siłą napędową do zdobywania kolejnych szczytów;
Wytrwałość – możemy się potknąć, ale nie zatrzymać;
Zaangażowanie – dajemy z siebie zawsze 100%, co przekłada się na osiągane przez nas wyniki.

Nasz zespół składa się z 6 głównych obszarów: Pionów Finansów i Rachunkowości, Operacji, Marketingu i Sprzedaży oraz Departamentów HR, Prawnego, Ryzyka i Informacji Zarządczej. Każdy z nich realizuje swoje zadania, ale wspólnie, wspierając się nawzajem pracujemy na sukces Vivus.pl. Wśród nas nie ma równych i równiejszych. Każdy może przedstawić swoje zdanie i mieć pewność, że zostanie wysłuchany. Wiele pomysłów naszych pracowników zostało wdrożonych w życie firmy. Każdy z nas, niezależnie od zajmowanego stanowiska, może wpływać na rozwój Vivus.pl. Rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników jest dla nas kluczowy. Służy temu system oceny rocznej, który jest świetną okazją do dyskusji na temat wyników, oczekiwań względem rozwoju oraz potrzeb szkoleniowych. Dbamy o atmosferę i zadowolenie pracowników, dlatego przeprowadzamy badanie satysfakcji z pracy. Dzięki temu szczegółowo poznajemy ich potrzeby i odczucia związane z pracą. To sprawia, że stajemy się coraz lepsi.

Podoba Ci się nasze podejście do pracy? To znaczy, że masz potencjał by być częścią Vivus.pl!

Nowe OpinieDodaj

3.6

Dla osób na tzw. starcie zawodowym

2016-09-01
anonimowo
Fajne miejsce dla osób, które dopiero zaczynają swoją "karierę" (to chyba za duże słowo w 90% przypadków) zawodową. Mówiąc prościej dla tych osób, które szukają pierwszej pracy. Jak na to pierwsze zatrudnienie to wychodzi się fajnie finansowo, pracuje się na zmiany według elastycznego grafiku i można poznać fajnych młodych także "startujących" młodych ludzi. Na pewno atmosfera tam jest godna zapamiętania :) Mało gdzie ludzie się lubią i to tak naprawdę a nie tylko udają. Myślę, że praca w Vivusie przez pewien czas może się takim młodym podobać.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Praca)

2016-02-11
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz