Unisoft

Nowe technologie / IT

O Unisoft

Unisoft Sp. z o.o. to jedna z pierwszych firm komputerowych, które powstały w Polsce. Obecnie przedsiębiorstwo posiada oddział centralny oraz 16 biur w całym kraju. Zajmuje się głównie tworzeniem oprogramowania informatycznego m.in. dla branż mieszkaniowej, ciepłowniczej, produkcyjnej i handlowej.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna i ciekawa praca

Anonimowo
Pracowałem w Unisofcie przez 3 lata. Zacząłem zaraz po skończeniu studiów, wstrzeliłem się w dobry moment, bo potrzebowali wtedy wielu nowych osób. Była to moja pierwsza praca i nie spodziewałem się, że popracuję tam aż trzy lata. Pracowałem tam tak długo, bo w tej pracy mogłem podziałać na polu informatycznym i doświadczyć pracy z klientem. Jestem osobą, która nie lubi robić ciągle tych samych rzeczy, więc to zróżnicowanie zadań bardzo mi odpowiadało. Atmosfera w zespole była świetna. Jedyne, co wspominam źle to zbyt duża kontrola czasu pracy, musiałem odrobić np. wyjście do sklepu. Poprawiłbym też nieco system wynagrodzeń.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystentka Dyrektora (Praca)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: BiałystokTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Wysłałam CV ze zdjęciem i oddzwonili do mnie. Ustaliliśmy termin spotkania rekrutacyjnego. W trakcie było bardzo sympatycznie. Wypytywali mnie o doświadczenie w pracy asystentki/sekretarki np. czy umiem obsługiwać programy office? Czy np. zrobiłabym bez problemu tabelę w excelu? Albo prezentację w power poincie? Czy pisałam wcześniej pisma urzędowe? Czy pracowałam w sprzedaży na słuchawce? A czy w razie czego mogę próbować szukać nowych klientów? Czy w poprzednim miejscu prowadziłam kalendarze spotkań? Czy znam branżę IT? Kiedy kończy mi się okres wypowiedzenia?

Pytań było bardzo dużo. Tak jak napisałam normalne na takiej rekrutacji. Oddzwonili po kilku dniach z propozycją pracy. Nie wiem czy wszystkim piszą nawet jak im się nie udało