Unisoft

Nowe technologie / IT

O Unisoft

Unisoft Sp. z o.o. to jedna z pierwszych firm komputerowych, które powstały w Polsce. Obecnie przedsiębiorstwo posiada oddział centralny oraz 16 biur w całym kraju. Zajmuje się głównie tworzeniem oprogramowania informatycznego m.in. dla branż mieszkaniowej, ciepłowniczej, produkcyjnej i handlowej.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak ktoś szuka stabilizacji i braku stresu

2016-04-20
anonimowo
Unisoft to firma dla osób, które chcą spokoju stabilności nie lubią się stresować w pracy. Tu nie ma akurat czym. Atmosfera prawie rodzinna a na pewno mega koleżeńska. Ludzie się lubią. Da się dogadać o wszystko. Godziny pracy super. Wynagrodzenie przeciętne powinno być lepsze.

Mi nie podobała się lokalizacja firmy. Mogą zainwestować w normalne biuro. I w podwyżki przy okazji. I aż tak nie kontrolować czasu pracy ludzi przecież i tak zrobią co muszą.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Asystentka Dyrektora (Praca)

  2016-02-29
  Branża: Administracja biurowaMiejsce: BiałystokTermin rozmowy: 2.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Wysłałam CV ze zdjęciem i oddzwonili do mnie. Ustaliliśmy termin spotkania rekrutacyjnego. W trakcie było bardzo sympatycznie. Wypytywali mnie o doświadczenie w pracy asystentki/sekretarki np. czy umiem obsługiwać programy office? Czy np. zrobiłabym bez problemu tabelę w excelu? Albo prezentację w power poincie? Czy pisałam wcześniej pisma urzędowe? Czy pracowałam w sprzedaży na słuchawce? A czy w razie czego mogę próbować szukać nowych klientów? Czy w poprzednim miejscu prowadziłam kalendarze spotkań? Czy znam branżę IT? Kiedy kończy mi się okres wypowiedzenia?

  Pytań było bardzo dużo. Tak jak napisałam normalne na takiej rekrutacji. Oddzwonili po kilku dniach z propozycją pracy. Nie wiem czy wszystkim piszą nawet jak im się nie udało

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz