Uber

Nowe technologie / IT

O Uber

One of the fastest growing companies in history, Uber is changing the way people move in cities all over the world. By seamlessly connecting riders to drivers through our apps, we make cities more accessible, opening up more possibilities for riders and more business for drivers. From our founding in 2009 to our launches in hundreds of cities today, Uber's rapidly expanding global presence continues to bring people and their cities closer.

Community Support is at the very heart of our business, essential to the millions of people who rely on Uber to get where they need to be and the hundreds of thousands of drivers who’ve built their businesses on our platform.

We’re looking for the best and brightest, who share our commitment to providing world-class service, to join the elite team delivering the highest quality support at our Centre of Excellence in Cracow.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Sam sobie szefuję

Kierowca
Ja tam też nie wiem, na co wszyscy tak marudzą. Zazdroszczą, że można dwa razy więcej zarobić niż na normalnej taksówce i na dodatek nikt nie narzuca godzin ani nic. Sam sobie jestem szefem i sam decyduję o wszystkim.

Mam normalną robotę a tu dorabiam w weekendy, przynajmniej nie siedzę cały dzień przed telewizorem narzekając, że wszystko jest źle i nie mam pieniędzy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kierowca (Praca)

Branża: Transport / LogistykaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Inne
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Właściwie rozmowy jako takiej nie ma. Wszystko odbywa się przez internet. Zachęcony zarobkami i elastyczną godzinówką, chciałem sobie trochę dorobić. Samochód mam, prawko mam, karany nie byłem, więc czemu nie.

Cały proces aplikacji polega na założeniu konta na ich stronie. Wpisuje się tam numer rejestracyjny, skanuje dokumenty itp., jeśli wszystko jest okej, to zapraszają na szkolenie tam można sobie porozmawiać ze szkoleniowcem :) i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ale nie ma rozmowy takiej prawdziwej, gdzie zwierzchnik magluje CV i dopytuje o poszczególne punkty. Tutaj liczą się konkrety i właściwie jeśli wszystkie dokumenty się zgadzają, można od razu zaczynać pracę (od razu, tzn. po szkoleniu) i tej rozmowie. Ale tak jak mówię, bardziej liczą się dokumenty, to, co można pokazać, niż rozmowa o doświadczeniu.