TUW TUZ

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Ubezpieczenia

O TUW TUZ

TUW TUZ świadczy usługi związane z ubezpieczeniami majątkowymi i osobowymi. Firma działa na rynku od 11 lat - obecnie za pośrednictwem 15 oddziałów i przedstawicielstw, w których zatrudnionych jest prawie 10 tysięcy osób.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest jak jest, mogło być gorzej

2016-04-24
anonimowo
Praca jak praca, 8-16 i do domu i całe szczęście. Więc to na plus, że nie trzeba po godzinach zostawać. A pracy jest cała masa, czasem trudno wyrobić ze wszystkimi obowiązkami, moze dobrym pomysłem by było rozłożenie tej pracy na więcej osób?

Jeśli chodzi o inne warunki, to wypłata jest ok, benefitów jako takich ja nie mam a poza tym to są szanse na awans i nie ukrywam, że na to właśnie liczę, żeby dostać podwyżkę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Ankieter (Praca)

  2016-05-10
  Branża: UbezpieczeniaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Social Media
  Ogólny komentarz

  Rozmowa w porządku, stanowisko nie jakieś specjalnie wysokie, więc też dużych wymagań nie było. Ale jeśli chodzi o samą rozmowę to nie mam zastrzeżeń. Bardzo podobało mi się to, że nikt mnie nie przepytywał ze znajomości firmy, tylko mi o tym mówili. O tym jak firma funkcjonuje, zakres obowiązków, jak wygląda praca na moim stanowisku.

  A jeśli chodzi o pytania skierowane do mnie, to standardowo, zainteresowania, doświadczenie, czy studiuję, dyspozycyjność, nic niezwykłego, ot miło i sympatycznie.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz