Trelleborg Sealing Solutions

Badania i Rozwój, Przemysł / Produkcja

O Trelleborg Sealing Solutions

Trelleborg to światowy ldier w inżynierii polimerów. Ich produkty chronią i uszczelniają aplikacje w wymagających środowiskach. Firma może się pochwalić ponad 2 tysiącami samodzielnie opracowanych materiałów do specyficznych zastosowań w przemyśle, szerokim zakresem opatentowanych rozwiązań uszczelek statycznych i dynamicznych oraz samodzielnym rozwojem materiałów politetrafluoroetylenowych (PTFE) i poliuretanowych (PU).

Grupa składa się z pięciu podmiotów: Trelleborg Coated Systems, Trelleborg Industrial Solutions, Trelleborg Offshore & Construction, Trelleborg Sealing Solutions i Trelleborg Wheel Systems.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Uczciwe warunki za uczciwe pieniądze

2016-03-16
anonimowo
Ta firma moim zdaniem nie wyróżnia się ani pozytywnie ani negatywnie spośród innych tego typu. Działa na podobnych warunkach. Pracodawca jest fair, umowa o pracę, wypłata w terminie, tyle, na ile się umówiliśmy, więc tu bez zastrzeżeń. Szefowie kompetentni, współpracownicy - zależy jak się na kogo trafi, to w sumie wszędzie tak jest.

Można w tej firmie podciągnąć swoje kompetencje, oferowane są jakieś kursy i tego typu rzeczy, więc dla chętnych coś się znajdzie. Mogę z ręką na sercu polecić każdemu tego pracodawcę, bo po prostu jest fair i oferuje uczciwe warunki.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje