Trelleborg Sealing Solutions

Badania i Rozwój, Przemysł / Produkcja

O Trelleborg Sealing Solutions

Trelleborg to światowy ldier w inżynierii polimerów. Ich produkty chronią i uszczelniają aplikacje w wymagających środowiskach. Firma może się pochwalić ponad 2 tysiącami samodzielnie opracowanych materiałów do specyficznych zastosowań w przemyśle, szerokim zakresem opatentowanych rozwiązań uszczelek statycznych i dynamicznych oraz samodzielnym rozwojem materiałów politetrafluoroetylenowych (PTFE) i poliuretanowych (PU).

Grupa składa się z pięciu podmiotów: Trelleborg Coated Systems, Trelleborg Industrial Solutions, Trelleborg Offshore & Construction, Trelleborg Sealing Solutions i Trelleborg Wheel Systems.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Uczciwe warunki za uczciwe pieniądze

anonimowo
Ta firma moim zdaniem nie wyróżnia się ani pozytywnie ani negatywnie spośród innych tego typu. Działa na podobnych warunkach. Pracodawca jest fair, umowa o pracę, wypłata w terminie, tyle, na ile się umówiliśmy, więc tu bez zastrzeżeń. Szefowie kompetentni, współpracownicy - zależy jak się na kogo trafi, to w sumie wszędzie tak jest.

Można w tej firmie podciągnąć swoje kompetencje, oferowane są jakieś kursy i tego typu rzeczy, więc dla chętnych coś się znajdzie. Mogę z ręką na sercu polecić każdemu tego pracodawcę, bo po prostu jest fair i oferuje uczciwe warunki.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje