Transition Technologies

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Transition Technologies

Transition Technologies SA zajmuje się tworzeniem różnorodnych nowoczesnych rozwiązań technologicznych z dziedziny IT dla takich branż jak - energetyka, biomedycyna, gazownictwo i przemysł wytwórczy. Firma posiada polski kapitał i została założona 1991 roku w Warszawie, tu też znajduje się jej główna siedziba.

Oprócz tego oddziały Transition Technologies zlokalizowane są we Wrocławiu, w Białymstoku, Łodzi oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Od 2010 roku przedsiębiorstwo posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Nowe OpinieDodaj

4.2

To się nazywa dobra praca

2017-03-30
anonimowo
Poziom jaki reprezentowało TT to się nazywa dobra praca.Dobra jest wtedy kiedy można postawić te 5 z czystym sercem czyli powiedzieć, że atmosfera, pieniądze, godziny pracy były super. Że można było być zadowolonym, pracować z domu, robić ciekawe rzeczy, rozwijać się i swoje umiejętności.

Nie jest to duża firma więc jako takich perspektyw awansu nie ma. Na całe szczęście dawała tak dużo innych pozytywnych rzeczy, że można to było bez większego bólu przeżyć.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

2017-03-05
Branża: Administracja biurowaMiejsce: KoszalinTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz