Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Transition Technologies

Nowe technologie / IT

O Transition Technologies

Transition Technologies SA zajmuje się tworzeniem różnorodnych nowoczesnych rozwiązań technologicznych z dziedziny IT dla takich branż jak - energetyka, biomedycyna, gazownictwo i przemysł wytwórczy. Firma posiada polski kapitał i została założona 1991 roku w Warszawie, tu też znajduje się jej główna siedziba.

Oprócz tego oddziały Transition Technologies zlokalizowane są we Wrocławiu, w Białymstoku, Łodzi oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Od 2010 roku przedsiębiorstwo posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

To się nazywa dobra praca

anonimowo
Poziom jaki reprezentowało TT to się nazywa dobra praca.Dobra jest wtedy kiedy można postawić te 5 z czystym sercem czyli powiedzieć, że atmosfera, pieniądze, godziny pracy były super. Że można było być zadowolonym, pracować z domu, robić ciekawe rzeczy, rozwijać się i swoje umiejętności.

Nie jest to duża firma więc jako takich perspektyw awansu nie ma. Na całe szczęście dawała tak dużo innych pozytywnych rzeczy, że można to było bez większego bólu przeżyć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

Branża: Administracja biurowaMiejsce: KoszalinTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

U mnie ta rekrutacja na praktyki wyglądała w ten sposób, że na początek trzeba było przejść przez rozmowę telefoniczną i następnie przez rozmowę na spotkaniu. Spotkałam się już z takim trybem wcześniej przy innych rekrutacjach dlatego nie byłam tym zdziwiona. Ostatecznie uważam, że rozmowy były w porządku. Wymagania zupełnie normalne dużo informacji o przebiegu praktyk i ich warunkach. Pytania na temat zainteresowań, jakiegokolwiek doświadczenia, angielskiego, worda, excela, studiów. Czułam się podczas jednej i drugiej rozmowy dość dobrze mimo sporego stresu.