Tractebel Engineering

Inżynieria / Konstrukcje, Energetyka / Surowce

O Tractebel Engineering

Tractebel Engineering S.A jest częścią Grupy ENGIE, obecnej na światowym rynku i dostarczającej efektywne rozwiązania dla biznesu, samorządów oraz jednostek.

Tractebel Engineering S.A w Polsce powstała z przekształcenia firmy CITEC S.A. założonej w roku 1992. Dzięki zatrudnieniu wysokiej klasy specjalistów, firma szybko zdobyła wiodącą pozycję na rynku usług wodno-kanalizacyjnych. W roku 2006 firma rozpoczęła intensywny rozwój działalności w Segmencie Energetyki, co pozwoliło na wybudowanie silnej pozycji dostawcy usług inżynierskich i konsultingowych w obszarze energetyki węglowej, przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej, energetyki odnawialnej, w tym energetyki wiatrowej. W Segmencie Wody i Gazu firma realizuje projekty w zakresie gazociągów oraz LNG, gospodarki wodno-ściekowej, hydrotechniki śródlądowej i morskiej oraz gospodarki odpadami. Firma specjalizuje się również w usługach dla przemysłu i infrastruktury.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Słabo płacą

2016-05-13
anonimowo
Firma właściwie nie wyróżnia się ani pozytywnie ani negatywnie spośród innych firm tego typu. Ot kolejna, przeciętna. No, może zarobki są poniżej średniej.

A jeśli bym miał plusy wymienić to bym wymienił ludzi i atmosferę oraz ciekawe projekty, ale tym się niestety rachunków nie oplaci, więc jednak trzeba przyjąć jakąś kolejność, najpierw pieniądze, później reszta.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy