Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif

Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia

O Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif

W Polsce działamy jako Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A., Cardif Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce oraz Cardif Services Sp. z o.o.

Istniejemy na polskim rynku od 1997 roku. Jako pierwsi wprowadziliśmy ubezpieczenie GAP i ubezpieczenie z tytułu utraty pracy oraz byliśmy pionierami sprzedaży ubezpieczeń oferowanych za pośrednictwem telemarketingu.

Jako prekursor bancassurance w Polsce posiadamy bogate doświadczenie i ogromną wiedzę związaną ze wszystkimi aspektami tego rynku: od strony produktowej, dystrybucyjnej, marketingowej, a także szkoleniowej oraz operacyjnej

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ma swoje zalety

anonimowo
Firma ma swoje zalety na przykład związane z benefitami, atmosferą, wynagrodzeniami itp. Żeby powiedzieć coś więcej z benefitów dostaje się kartę sportową, pakiet medyczny i ubezpieczeniowy. Z atmosferą było po prostu dobrze i miło. Z wynagrodzeniami ok, do tego siedzenie po godzinach dodatkowo płatne.

Żeby opinia o firmie była lepsza musieliby dołożyć szkolenia, ścieżki rozwoju i chyba zatrudnić więcej ludzi żeby na jednego człowieka nie przypadało aż tak dużo rzeczy żeby się nie mógł wyrobić w czasie swojego etatu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie