Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Theneox

brak

O Theneox

Theneox to firma świadczyąca usługi konsultingowe SAP HANA w ramach obszaru BI dużych organizacji. Ich usługi obejmują rozwój BW w oparciu o rozwiązania HANA i Native HANA. Pomagają swoim klientom w wykorzystaniu możliwości przetwarzania danych w pamięci, redukując koszty informatyczne i poprawiając dostęp do informacji.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

IT Consultant (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Uwaga, wszystko odbywa się po angielsku, jak nie znacie tego języka naprawdę dobrze, możecie nie dać sobie rady. Pierwsza rozmowa jest telefoniczna, oddzwonili do mnie szybko po wysłaniu CV (też zresztą po angielsku). Najpierw pogawędka "dostaliśmy pani CV, widzę, że ma pani doświadczenie w obszarze IT, może mi pani coś o tym opowie". No to opowiedziałam. "A skąd pomysł, żeby zajmować się akurat takimi rzeczami?" Bo to naprawdę lubię. "A dlaczego chce pani zmieniać pracę, skoro pani pracuje w firmie X?" Bo teraz za mało płacą. Cały dialog w tym stylu, kompletnie nie ma się czego obawiać. Na koniec, jak się ktoś spodoba, zapraszają od razu na rozmowę w firmie.

Przyjmują człowieka bardzo sympatycznie, proponują kawkę, wodę, nie zmuszają do długiego czekania. Rozmowa opiera się na dyskusji o doświadczeniu zawodowym, zainteresowaniach w obszarze IT, dyspozycyjności oraz o oczekiwaniach finansowych. Ze swojej strony przedstawiają jak dokładnie ma wyglądać praca i na tym się kończy spotkanie.