The Digitals

Grafika / Fotografia / Sztuka, Nowe technologie / IT, Internet / E-commerce

O The Digitals

The Digitals to agencja interaktywna należąca do Grupy S/F. Firma pracowała przy projektach dla takich marek, jak Komputronik, Dom Development, Nordea, Logitech czy Microsoft. Przedsiębiorstwo było wielokrotnie nagradzane, m.in. otrzymało Golden Drum Grand Prix Interactive, srebro w Cannes Cyber Lions oraz dwukrotnie złoto w KTR.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Miejsce dla ludzi z pasją

Anonimowo
Pracuje się tu w atmosferze pełnej kreatywności, zaangażowania w projekty i dbałości o dobrą obsługę klienta - tacy właśnie są ludzie w The Digitals. Może firma nie oferuje benefitów, a pensje nie należą do najwyższych ale i tak z chęcią bym tu wrócił. Zdecydowanie widać, że pracują tu pasjonaci, dzięki czemu naprawdę było się od kogo uczyć i zdobywać doświadczenie. Wszystko wykonuje się tu w systemie zadaniowym co daje nam całkiem niezłą elastyczność godzin pracy. Generalnie najważniejsze żeby to co zostało nam zlecone było wykonane. Zdarzało się, że trzeba było popracować nieco w weekend ale tego byłem świadomy bo to taka branża.
Ja zdobyłem tu solidną dawkę umiejętności i wiedzy, dlatego polecam każdemu, kto chciałby zacząć się wdrażać w ten temat.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance