Testronic Labs

Nowe technologie / IT, Kontrola Jakości

O Testronic Labs

When it comes to QA and Testing for your games, content or hardware, you need simple solutions that work. We’ve got over 15 years of experience partnering with industries from entertainment, media and games to publishing, e-commerce and consumer electronics. We give you Quality Assurance, Localization, Compliance and Certification services that get it right the first time. Every time.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Niezłe miejsce pracy ale raczej nie na stałe

2017-12-07
Tester
Testronic to fajne miejsce na start w branży. Ja pracowałem tu 1,5 roku i przez ten okres zdobyłem całkiem niezłe doświadczenie, które pozwoliło mi się rozwijać dalej. Uwielbiam gry komputerowe i nowe technologie wszelkiego rodzaju więc pod tym kątem czułem się tu naprawdę fajnie. Nie ukrywam jednak, że praca w Testronic ma trochę minusów. Jako że firma uzyskała akredytację bezpieczeństwa CDSA dla wszystkich swoich oddziałów to obowiązują w niej rygorystyczne zabezpieczenia. Codziennie na wejściu musiałem zostawiać Panu ochroniarzowi swój telefon lub był on bardzo dokładnie sprawdzany. Otrzymujemy niestety umowę na zlecenie, a przejście z czasem na umowę o pracę jest dość ciężkie. Szkoleń nie ma zbyt wielu, ale ja starałem się uczyć czego się tylko dało od ludzi, z którymi pracowałem - opłaciło się. Praca jest dość niestabilna, ponieważ raz jest bardzo dużo obowiązków, a raz nie dzieje się nic. Dodatkowo pracownicy są często przerzucani między różnymi projektami co może rodzić pewien chaos.
Mimo wszystko cieszę się, że pracowałem w Testronic bo wiedza i umiejętności zdobyte w tej firmie dały mi duże możliwości na przyszłość.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
    Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


    Pobierz Chrome


    Pobierz