Testronic Labs

Nowe technologie / IT, Kontrola Jakości

O Testronic Labs

Testronic Labs działa na rynku kontroli jakości już blisko 20 lat. Firma założona w 1998 roku zatrudnia obecnie od 200 do 500 pracowników. Zajmuje się takimi obszarami działalności jak Quality Assurance (w tym FQA i LQA), VR, AR, Streaming, usługi wideo na życzenie (VOD), tłumaczenia i wiele innych. Klientami Testronic Labs są m.in. wydawcy gier, twórcy oprogramowania, a nawet filmowcy. Firma generuje roczny dochód w przedziale 10-25 mln GBP.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Niezłe miejsce pracy ale raczej nie na stałe

Tester
Testronic to fajne miejsce na start w branży. Ja pracowałem tu 1,5 roku i przez ten okres zdobyłem całkiem niezłe doświadczenie, które pozwoliło mi się rozwijać dalej. Uwielbiam gry komputerowe i nowe technologie wszelkiego rodzaju więc pod tym kątem czułem się tu naprawdę fajnie. Nie ukrywam jednak, że praca w Testronic ma trochę minusów. Jako że firma uzyskała akredytację bezpieczeństwa CDSA dla wszystkich swoich oddziałów to obowiązują w niej rygorystyczne zabezpieczenia. Codziennie na wejściu musiałem zostawiać Panu ochroniarzowi swój telefon lub był on bardzo dokładnie sprawdzany. Otrzymujemy niestety umowę na zlecenie, a przejście z czasem na umowę o pracę jest dość ciężkie. Szkoleń nie ma zbyt wielu, ale ja starałem się uczyć czego się tylko dało od ludzi, z którymi pracowałem - opłaciło się. Praca jest dość niestabilna, ponieważ raz jest bardzo dużo obowiązków, a raz nie dzieje się nic. Dodatkowo pracownicy są często przerzucani między różnymi projektami co może rodzić pewien chaos.
Mimo wszystko cieszę się, że pracowałem w Testronic bo wiedza i umiejętności zdobyte w tej firmie dały mi duże możliwości na przyszłość.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance