e-podróżnik.pl

Nowe technologie / IT

O e-podróżnik.pl

E-podróżnik.pl to największa i najpopularniejsza wyszukiwarka rozkładów jazdy oraz platforma biletowa w Polsce – w 2015 roku pomogliśmy zaplanować pasażerom 125 milionów podróży oraz sprzedaliśmy 650 tysięcy biletów. Właścicielem portalu jest Teroplan S.A., firma zatrudnia ponad 100 osób.

Nasi programiści stworzyli zaawansowaną wyszukiwarkę połączeń door-to-door oraz rozbudowany funkcjonalnie system sprzedażowy – obecnie prowadzimy sprzedaż biletów dla ponad 100 firm, a nasza baza danych zawiera rozkłady jazdy ponad 1000 przewoźników autobusowych, kolejowych oraz miejskich z Polski, Czech oraz Niemiec.

Zamierzamy zasilić nasz zespół kolejnymi zdolnymi informatykami, przed którymi postawimy ciekawe i różnorodne wyzwania programistyczne z zakresu planowania podróży oraz optymalizacji sprzedaży biletów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Nieduża firma, ale z super podejściem do ludzi!

Specjalista ds. obsługi klienta
Nie jest to wielka korporacja i moim zdaniem ma to bardzo dużo plusów. Widzę, że tu wszyscy podkreślają, że nie jest to korpo, że to mała firma. Ja się zdecydowałam na pracę tutaj z pełną świadomością jak to wygląda. Nie chciałam awansów itp. chciałam spokojnego fajnego zatrudnienia i to dostałam.

Jak zmieniłam sposób myślenia to zmieniłam i pracę, ale i tak uważam, że ta firma była super. Świetne podejście do pracowników, bardzo elastyczny grafik, doskonała atmosfera i przy tym dobre pieniądze - tyle mi wystarczyło, żeby mieć o nich fajną opinię
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy