Tebodin Polska

Doradztwo / Konsulting, Przemysł / Produkcja

O Tebodin Polska

Tebodin Poland Sp. z o.o. jest wiodącą firmą konsultingowo-projektową w Polsce, zatrudniającą ponad 300 inżynierów w biurach w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nasz zespół składa się z kierowników projektów, konsultantów, inżynierów (we wszystkich dyscyplinach, w tym technologii procesowej), a także kierowników budowy.

Dzięki rozbudowanej sieci biur oferujemy naszym klientom zintegrowane doradztwo inżynieryjne i praktyczną wiedzę ekspercką w połączeniu ze znajomością lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy oraz indywidualnym podejściem do Klienta. W ten sposób możemy zapewnić sprawne wykonanie projektów zarówno w dużej i małej skali, jedno lub wielodyscyplinarnych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W porządku, ale tylko i wyłącznie na początek

anonimowo
Ja nie jestem tak całkiem przekonany do tej firmy i na pewno pracowałem w innym okresie niż ktoś, kto napisał pierwszą opinię. Ja na pewno nie będę wychwalał pieniędzy jakie dało się zarobić. Dla mnie były jedynie średnie na pewno nie takie super jak ktoś tu opisywał. Mówię, prawdopodobnie trafiliśmy do Tebodina w różnych okresach. Na początek faktycznie bardzo fajnie, bo kształcąco. Ludzie w większości z doświadczeniem i ogarnięci. Projekty ciekawe i rozwojowe to przyznaję. Godziny pracy zależy kiedy czasami trzeba siedzieć do późna i robić nadgodziny.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance